تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

برای کاهش اعتیاد به اینستاگرام قابلیتی جدید ارائه شده است. اندازه گیری میزان استفاده هر روز از این اپلیکیشن و مقایسه آن با روز قبل می تواند به کاهش اعتیاد کمک کند.

از این پس اینستاگرام به کاربران خود اجازه می دهد که هر روز مدت زمان استفاده خود از این اپلیکیشن را اندازه گیری کنند و این آمار را با روز های دیگر مقایسه نمایند.

Jane Manchun Wong تصویری از کد فایل APK اپلیکیشن اندرویدی این شبکه اجتماعی پرطرفدار را منتشر کرده که بر اساس آن، برنامه ی آینده این اپلیکیشن لو رفته است.

کاهش اعتیاد به اینستاگرام با قابلیتی تازه ؛ اندازه گیری مدت زمان استفادهکاهش اعتیاد به اینستاگرام با قابلیتی تازه ؛ اندازه گیری مدت زمان استفاده

کاهش اعتیاد به اینستاگرام با قابلیتی جدید

قابلیت جدیدی که به کاهش اعتیاد به اینستاگرام کمک می کند، بینش کاربر (User Insights) نام دارد و به هر مشترک اینستاگرام نشان می دهد که روزانه چند ساعت از این اپلیکیشن استفاده کرده است.

همچنین این قابلیت می تواند به کاربر یادآوری کند که مدت زمان زیادی است که از این اپ استفاده می کند و بهتر است مدتی آن را کنار بگذارد. کاربر قادر است مدت زمان مشخصی برای این یادآوری ها مشخص کند و به اپ مذکور بگوید که در زمان خاصی، این مسئله را به او یادآوری کند.

همچنین کاربران ایسنتاگرام می توانند تعداد اعلان های دریافتی خود از این اپ را محدود کنند. این مسئله می تواند منجر به استفاده ی کمتر کاربران از این شبکه ی اجتماعی شود.

در آخر باید گفت که هنوز ویژگی های بینش کاربر توسط اینستاگرام معرفی و تایید نشده اما این قابلیت در راستای استفاده ی سالمتر کاربران از این شبکه ی اجتماعی طراحی شده است.

بیشتر بدانید: آموزش قدم به قدم حذف اکانت اینستاگرام

   #اینستاگرام #اپلیکیشن #شبکه اجتماعی

محتوای خبر «کاهش اعتیاد به اینستاگرام با قابلیتی تازه ؛ اندازه گیری مدت زمان استفاده» را در سایت «برسام» ببینید