تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

سرخیو راموس در نشست خبری در مورد محمد صلاح صحبت کرد.

راموس : کاملا آسوده خاطرم با قضیه صلاح، برخی به دنبال شهرت بودند و به آن هم رسیدند خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سرخیو راموس در نشست خبری خود بار دیگر با سوالی در مورد محمد صلاح روبرو شد.

نزدیک به سه هفته پیش بود که رئال در فینال لیگ قهرمانان با سه گل بر لیورپول غلبه کرد و برای سیزدهمین بار فاتح این رقابت ها شد.

اتفاق مهم آن بازی، مصدومیت محمد صلاح پس از برخورد با راموس بود. ابتدا گمان می رفت که او جام جهانی را از دست داده است ولی در نهایت اینچنین نشد و او برابر اروگوئه به میدان خواهد رفت. به راموس اتهام می زنند که عامدانه صلاح را مصدوم کرده است و این قضیه برای وی مشکلات زیادی را ایجاد کرد.

کاپیتان تیم ملی اسپانیا در نشست خبری بازی با پرتغال در مورد رونالدو گفت:

« ترجیح می دهم رونالدو را همیشه در تیم خودم داشته باشم تا در تیم مقابل. او یک خطر دائمی برای حریفانش است و بازیکنی خارق العاده. البته پرتغال ستاره های دیگری هم دارد و باید بسیار مراقب باشیم. بازی دشوار و بزرگی در انتظارمان است.»

مصدومیت صلاح:

« کاملا آسوده خاطرم و وجدانم راحت است. با قضیه صلاح، برخی به دنبال شهرت بودند و به آن هم رسیدند. اگر کسی به من شک دارد، بهتر است به رزومه من نگاه کند. به نظر می رسد که در تشییع جنازه هستیم در حالی که اولین بازی ما در جام جهانی در پیش است و می خواهم حرف هایم را با یک لبخند تمام کنم.»

   #نشست خبری #جام جهانی #رونالدو #پرتغال #لیورپول #فوتبال ایران #لیگ قهرمانان

محتوای خبر «راموس در نشست خبری اسپانیا هم از سوال در مورد صلاح در امان نماند !» را در سایت «پارس فوتبال» ببینید