تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
رنا: خلخال یکی از مکان های توریستی و گردشگری در ایران به شمار می رود که هر ساله توریست های بی شماری مجذوب زیبایی های آن می شوند.
زیبایی همچون آبشارها، چشمه های آبگرم، روستاهایی با طبیعت بکر را در اطراف خود جای داده است که زیباترین آن ها جاده رویایی اسالم-خلخال است.

جاده اسالم خلخال یکی از زیباترین جاده های جنگلی ایران است که در آن می توانید مناظر حیرت انگیز را بارها و بارها تماشا کنید و از رودخانه ها، آبشارها، جنگل های انبوه و دشت های مفروش شده با گل ها و گیاهان زیبا و نادر نهایت لذت را ببرید.

دریاچه نئور که بر فراز قله کوه ها با زیبایی تمام خودنمایی می کند، یکی دیگر از جاذبه های بکر خلخال است.

دریاچه نئور

آبشار نوده با ارتفاع ۳۰ متر یکی از معروف ترین آبشارهای خلخال در چهار کیلومتری روستایی به همین نام در بخش خورش رستم است که از دل یک صخره جاری می شود.

آبشار نوده

آبشار نره گراسبو آبشاری بی نهایت زیبا است که در ۳۷ کیلومتری جنوب شرق خلخال و در نزدیکی روستای اسبو واقع شده است. این آبشار زیبا از یک چشمه زیبا سرازیر می شود و در نهایت به رودخانه شاهرود می ریزد.

آبشار نره گراسبو

تفرجگاه اندبیل یا چشمه میرعدیل یکی از محبوب ترین تفرجگاه های اردبیل است که با آب و هوای معتدل و مطبوع خود در فصل تابستان و جنگل های انبوه اطراف خود، هر ساله مسافران زیادی را مجذوب خود می کند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

   #اردبیل

محتوای خبر «رویایی ترین جاده جنگلی ایران+تصاویر» را در سایت «رکنا» ببینید