تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از انهدام یک باند حرفه ای سوداگران مرگ و کشف یک تن و ۴۰۰ کیلوگرم تریاک و حشیش در عملیات مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد. به گزارش صبحانه،سردار"عبدالــرضا ناظـــری" اظهار داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه یک باند حرفه ای از سوداگران مرگ در حال انتقال محموله ای در پوشش قانونی کولر گازی از استان های شرقی به مرکز کشور است و قصد عبور از محور های مواصلاتی استان را دارند، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.
کشف یک تن و ۴۰۰ کیلوگرم مواد افیونی ازمحموله کولر های گازی در شرق استان تهران.

وی افزود: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس بعد از چندین روز کار اطلاعاتی دقیق خودرو تریلی حامل مواد افیونی را در مبادی ورودی استان شناسایی و در یک عملیات برنامه ریزی شده پلیسی پس از هماهنگی با مراجع قضائی موفق به توقیف این خودرو شدند.

این مقام انتظامی، در ادامه عنوان داشت: ماموران در بازرسی دقیق این خودرو از بین بیش از ۶۰۰ دستگاه کولر گازی موفق به کشف یک تن و ۴۰۰ کیلو گرم مواد افیونی شامل ۸۰۰ کیلوگرم تریاک و ۶۰۰ کیلوگرم حشیش شدند.

سردار ناظری با اشاره به شگرد این باند قاچاق مواد افیونی تصریح کرد: راننده تریلی پس از بارگیری قانونی کولر های گازی با فک پلمب قسمت بار اقدام به جاسازی و قاچاق مواد مخدر می کند.

فرمانده انتظامی استان در خاتمه با اشاره به معرفی یک متهم به همراه مواد مکشوفه به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: شناسایی سایر اعضای این باند در دستور کار ویژه پلیس استان قرار دارد.

منبع:میزان

   #مواد مخدر #خودرو #استان تهران #اخباری

محتوای خبر «1400 کیلو مواد با بوی هوای خنک» را در سایت «صبحانه آنلاین» ببینید