تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
فرمانده انتظامی استان همدان از دستگیری یک خانوادگی قاچاق مواد مخدر و کشف 10 کیلومگرم تریاک از این باند خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور؛ «سردار بخشعلی کامرانی» امروز در جمع خبرنگاران از رسیدگی مأموران ناجا به خبری مبتنی بر انتقال یک محموله موادمخدر از استان های مرکزی به سمت همدان خبر داد و گفت: با پیگیری های انجام شده، یک خودروی سواری حامل این محموله مواد مخدر شناسایی شد و نیروی های ما این خودرو را در یکی از ورودی های شهر همدان پس از شناسایی توقیقف کردند.

وی اظهار کرد: در بازرسی نخستین مشخص که که خودرو حامل ۱۰ کیلوگرم تریاک است که بلافاصله ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان همدان افزود: اعضای این باند سه نفر بودند و هر سه جزء یک خانواده که خوشبختانه با هوشیاری مأموران ما دستگیر شدند.

۶۰ سارق در همدان دستگیر شدند

در ادامه «سرهنگ قویمی» فرمانده انتظامی شهرستان همدان هم گفت: ماموران کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی شهرستان همدان با تلاش و جدیت مستمر، موفق به دستگیری ۶۰ نفر سارق از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری شدند که این تعداد دستگیری نسبت به مدت مشابه در سال قبل، افزایش سه برابری را نشان می دهد.

وی اظهار کرد: با دستگیری این تعداد متهم به سرقت، بیش از ۷۰ فقره سرقت کشف و اموال مسروقه پس از هماهنگی با مراجع قضایی به صاحبان آنها بازگردانده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان از شهروندان خواست تا با رعایت نکات ایمنی و امنیتی در حفاظت از اموال و اماکن خود، هرگونه موارد مشکوک را با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

   #همدان #مواد مخدر #خودرو #استان همدان #خانواده

محتوای خبر «دستگیری باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر در همدان» را در سایت «دانا» ببینید