تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
787687_336.jpg

اتحادیه بین المللی بازیکنان حرفه ای فوتبال (FIFPro) از فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) درخواست کرد، اجازه حضور «پائولو گررو» کاپیتان پرو را که به علت دوپینگ محروم شده است، در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صادر کند.

خبرگزاری ایرنا: تارنمای خبری یورواسپورت روز دوشنبه نوشت: اتحادیه بین المللی بازیکنان حرفه ای فوتبال اعلام کرد که امیدوار است ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده فیفا با درخواست آن ها موافقت کند.

محرومیت گررو که در حال حاضر مدت ۶ ماه از آن سپری شده، پس از مثبت اعلام شدن نتیجه آزمایش مواد مخدر (کوکائین)، از سوی دادگاه حکمیت ورزش (کاس) به ۱۴ ماه افزایش یافت.
افزایش دوران محرومیت برای کاپیتان تیم ملی پرو بدین معناست که او نمی تواند تیم ملی کشورش را که پس از ۳۶ سال به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه راه یافته است، همراهی کند.
دادگاه حکمیت ورزش با وجود پذیرفتن این موضوع که برترین گلزن تاریخ پرو از این مواد به عنوان ماده نیروزا استفاده نکرده و به صورت ناآگاهانه محتویات لیوان را بلعیده است؛ محرومیت وی را افزایش داد.
رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ از ۲۴ خردادماه به مدت یک ماه در کشور روسیه برگزار می شود. تیم ملی پرو در این دوره با تیم های فرانسه، استرالیا و دانمارک در گروه (سی) جای گرفته است.
گفتنی است تیم ملی ایران نیز در گروه (بی) با تیم های اسپانیا، پرتغال و مراکش پیکار خواهد کرد.

   #جام جهانی #روسیه #جام جهانی ۲۰۱۸ #مواد مخدر #پرتغال #دانمارک #استرالیا

محتوای خبر «اجازه دهید کاپیتان پرو در جام جهانی بازی کند» را در سایت «فردا نیوز» ببینید