تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

جمعه 97/2/28، تهران، (اخبار رسمی): اگر ماندگاری عطر برایتان مهم است توصیه می شود اجازه دهید عطری که روی پوست امتحان کردید تا صبح روی پوست باقی بماند. صبح روز بعد، عطر را ببویید تا رایحه پایه ای عطر را نیز امتحان کنید.

ماندگاری عطر برایتان مهم است؟

قبل از اسپری کردن عطر روی پوست کمی وازلین بی بو یا یک کرم مرطوب کننده از خانواده همان عطر، روی پوست بمالید تا چرب شود سپس عطر را روی آن اسپری کنید

البته باید در این مدت حمام نرفته باشید. اگر بوی عطر همچنان خوشبو بود، عطری با ماندگاری بالا را انتخاب کرده اید.

در مورد ماندگاری عطر یک نکته مهم است، لزوما ماندگاری به معنای بالا بودن کیفیت عطر نیست. بسیاری از افراد ترجیح می دهند صبح ها برای ورزش از یک عطر استفاده کنند. چند ساعت بعد مثلا برای محیط کار عطری دیگر و شب برای رفتن به مهمانی از عطری مناسب آن مهمانی. به همین دلیل، عطرسازان، ماندگاری برخی عطرها را به عمد پایین در نظر می گیرند تا نیازی نباشد فرد هر چند ساعت یک بار حمام برود تا بوی خود را عوض کند.

نکته بعدی آن که برخی شرکت ها برای افزایش ماندگاری عطر، ترکیبات روغنی به فرمولاسیون عطر اضافه می کنند. از همین ایده، می توانید استفاده کنید. اگر دوست دارید عطری که می زنید ماندگارتر باشد، قبل از اسپری کردن عطر روی پوست کمی وازلین بی بو یا یک کرم مرطوب کننده از خانواده همان عطر، روی پوست بمالید تا چرب شود. سپس عطر را روی آن اسپری کنید. برای افزایش ماندگاری عطر به خانم هایی که موی بلند دارند توصیه می شود که عطر را روی موها خود اسپری کنند. چربی موها باعث می شود که رایحه عطر ماندگاری بیشتری داشته باشد.

### پایان خبر رسمی

   #خانواده

محتوای خبر «ماندگاری عطر برایتان مهم است؟» را در سایت «اخبار رسمی» ببینید