تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
پرسپولیس1 پرسپولیس راه بارسلونا و اتلتیکو مادرید را می رود؟ در صورت باز نشدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس مسئولان این باشگاه ترفندی را برای جذب بازیکن و تقویت این تیم در پیش خواهند گرفت.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، پس از شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه از پرسپولیس به دلیل بازگشت مهدی طارمی به این تیم در نهایت با حکم فیفا باشگاه پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شد و به همین دلیل این باشگاه علاوه بر اینکه نتوانست در نقل و انتقالات زمستانی فعالیت کند، شاید حضور در نقل و انتقالات تابستانی را هم از دست بدهد هرچند که با مذاکراتی که انجام شده مسئولان این باشگاه و هواداران پرسپولیس نسبت به باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی خوش بین هستند.


با این همه مسئولان باشگاه پرسپولیس ترفندی را در نظر دارند که اگر به هر دلیلی پنجره نقل و انتقالات این باشگاه باز نشد، آنها بتوانند این تیم را تقویت کرده و بازیکنان مدنظر برانکو را جذب کنند. مسئولان پرسپولیس احتمالاً همان کاری را خواهند کرد که پیش از این باشگاه های بارسلونا و اتلتیکو مادرید انجام داده بودند.


در صورت باز نشدن پنجره نقل و انتقالات، مسئولان باشگاه پرسپولیس با بازیکنان مدنظر برانکو مذاکره خواهند کرد تا آنها برای نیم فصل راهی تیم های دیگر شوند تا در نقل و انتقالات زمستانی به پرسپولیس برگردند یا اینکه نیم فصل را فقط با پرسپولیس تمرین کنند تا از نیم فصل دوم بتوانند برای این تیم به میدان بروند. به نوشته فارس، این درحالی است که با اقدامات حمیدرضا گرشاسبی و تیم حقوقی پرسپولیس احتمال باز شدن پنجره نقل و انتقالات و رفع محرومیت وجود دارد.

110

   #پرسپولیس #باشگاه پرسپولیس #بارسلونا #برانکو #هواداران پرسپولیس #ترکیه #طارمی #مهدی طارمی

محتوای خبر «پرسپولیس راه بارسلونا و اتلتیکو مادرید را می رود؟» را در سایت «جام نیوز» ببینید