تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
امید نورافکن نورافکن: دوست دارم بازی کردن در اروپا را تجربه کنم بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: دوست دارم بازی کردن در فوتبال اروپا را تجربه کرده و پیشرفت کنم.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، امید نورافکن درباره برتری سه بر یک استقلال مقابل ذوب آهن و صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: ما باید راهی مرحله بعد می شدیم. در بازی رفت مقابل ذوب آهن هم باید بازی را می بردیم اما این اتفاق رخ نداد.


وی افزود: لیاقت استقلال بیشتر از این است و سال بعد مطمئنا می توانیم بهتر از این نتیجه بگیریم. بازی سه شنبه شب درگیرانه بود و خدا را شکر توانستیم پیروز میدان شده و شرمنده هواداران نشویم.


هافبک تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه چرا پس از پایان بازی با استقلال اشک می ریخت، گفت: خیلی سخت است از تیمی که دوستش داری، جدا شوی. من دوست دارم راهی اروپا شوم و بار ها با باشگاه صحبت کردم. سخت است از هواداران جدا شوید، هوادارانی که همیشه حمایتم کردند. امیدوارم بتوانم پاسخ حمایت های هواداران را بدهم. به نوشته میزان، نورافکن در خصوص اینکه مقصد بعدی وی کدام تیم در اروپا خواهد بود، تصریح کرد: هنوز چیزی مشخص نیست. همانطور که گفتم دوست دارم بازی کردن در اروپا را تجربه کرده و پیشرفت کنم.

   #استقلال #ذوب آهن #پایان بازی #لیگ قهرمانان #امید نورافکن

محتوای خبر «نورافکن: دوست دارم بازی کردن در اروپا را تجربه کنم» را در سایت «جام نیوز» ببینید