تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

گل زیبای هافبک تیم پرسپولیس مقابل الجزیره بالا تر از گل تیام به ذوب آهن در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، به عنوان «بهترین گل هفته » این رقابت ها انتخاب شد.

شوت استثنایی احمد نوراللهی پرسپولیس را یک گل از حریف جلو انداخت تا ارزش های خود را بیش از پیش نمایان کند مصدومیت کامیابی نیا سبب شد تا احمد نوراللهی در ترکیب اصلی پرسپولیس بماند و او نیز با یک نمایش قابل قبول در فاز حمله، نشان داد که شایستگی این اعتماد را داشته است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

کاربران سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، گل احمد نوراللهی به الجزیره امارات را به عنوان بهترین گل بازی های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا انتخاب کردند.

با پایان بازی های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که صعود تیم های پرسپولیس و استقلال تهران را به دنبال داشت، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا ،۴ گل را به عنوان نامزد کسب عنوان بهترین گل هفته معرفی کرد که در میان آنها گل های احمدنوراللهی از پرسپولیس مقابل الجزیره امارات و مامه تیام از استقلال مقابل ذوب آهن به چشم می خورد.

در این نظرسنجی که بیش از ۶۵۰ هزار نفر در آن شرکت داشتند، نوراللهی ۵۲ درصد آرا را به خود اختصاص داد و تیام هم ۴۸ درصد آرا را کسب کرد.

نوراللهی در پیروزی ۲- ۱ پرسپولیس برابر الجزیره گل اول تیمش را از فاصله ای دور زد و تیام هم که در برد ۳ بر یک استقلال برابر ذوب آهن اصفهان سه گل به ثمر رساند، گل دوم خود را با شوتی از پشت محوطه جریمه وارد دروازه مظاهری کرد.

علاوه بر این دو گل ، گل های ریکاردو لوپز و لی جائه سونگ از تیم جئونبوک موتورز کره جنوبی برابر بوریرام تایلند هم دو نامزد دیگر بهترین گل هفته بودند.

احمد نوراللهی هافبک تیم پرسپولیس است گل زیبای احمد نوراللهی هافبک تیم پرسپولیس مقابل الجزیره در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، به عنوان «بهترین گل هفته » این رقابت ها انتخاب شد.

   #پرسپولیس #الجزیره #ذوب آهن #استقلال #لیگ قهرمانان #لیگ قهرمانان آسیا #امارات #کنفدراسیون فوتبال آسیا #کره جنوبی #پایان بازی

محتوای خبر «عکس ؛ پیشی گرفتن مهاجم “پرسپولیس” از “تیام” از نگاه کنفدراسیون آسیا» را در سایت «پارس فوتبال» ببینید