تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
برای کسب جواز حضور در جاکارتا همه تلاشم را خواهم کرد قهرمان دوهای سرعت دوومیدانی کشورمان گفت: قطعا رسیدن به رکورد 10 ثانیه و 15 صدم ثانیه کار آسانی نیست اما به همه به خصوص هم استانی های عزیزم در مازندران قول می دهم که همه تلاشم را برای کسب جواز حضور در بازی های آسیایی 2018 اندونزی به کار بگیرم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مهران حسینی قهرمان دوهای سرعت دوومیدانی کشورمان در مورد وضعیت این روزهای خود به خبرنگار ورزشی برنا گفت: در حال حاضر تمریناتم را زیرنظر اورنگ مستقیم مربی تخصصی خودم که ریاست هیأت دوومیدانی مازندران را نیز برعهده دارد پیگیری می کنم. چند روزی را نیز به گرگان رفتم و آنجا روند آماده سازی خود را ادامه دادم با توجه به شرایط حال حاضر و همچنین نتیجه مطلوبی که در مرحله لیگ طلایی در ماده 100 متر کسب نمودم بسیار امیدوارم که در دومین مرحله لیگ طلایی نیز که فردا شب در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار می شود نتیجه قابل توجهی را به دست آورم.

او در پاسخ به این سوال که آیا می توانیم حدنصاب حضور در بازی های آسیایی جاکارتا را به دست بیاوریم گفت: قطعا رسیدن به رکورد 10 ثانیه و 15 صدم ثانیه کار آسانی نیست اما به همه به خصوص هم استانی های عزیزم در مازندران قول می دهم که همه تلاشم را برای کسب جواز حضور در بازی های آسیایی 2018 اندونزی به کار بگیرم. من به خوبی با دوومیدانی آشنا هستم و سعی می کنم از تمام تجربیات خود برای رسیدن به جاکارتا استفاده کنم.

   #مازندران #بازی های آسیایی #اندونزی #گرگان

محتوای خبر «برای کسب جواز حضور در جاکارتا همه تلاشم را خواهم کرد» را در سایت «خبرگزاری برنا» ببینید