تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
رئیس کنست رژیم صهیونیستی در سفر به فرانسه با تأکید بر لزوم مدیریت بهتر آشوب ها و حمایت از مخالفان در ایران، خواستار مقابله کشورهای جهان با جمهوری اسلامی ایران شد. به گزارش عصر امروز، «یولی ادلشتاین» رئیس پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) از کشورهای مختلف خواست تا با تمام قدرت، چه نظامی و چه سیاسی، با ایران مقابله کنند.


ادلشتاین در دیدار با رئیس پارلمان فرانسه طی سفر به پاریس، گفت: «اگر کشورهای جهان می خواهند ستیزه جویی های ایران را متوقف کنند باید با قوه قهریه در تمام سطوح عمل کنند، از جمله برنامه تسلیحاتی هسته ای، برنامه موشکی بالستیک و حمایت از تروریسم».


به نوشته وبگاه «عروتص شوع» وی با متهم کردن ایران به داشتن برنامه تسلیحاتی هسته ای، از افشای اسناد ادعایی توسط «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی دربار نقض تعهدات ذیل برجام توسط ایران، کرد.


رئیس کنست با ادعای اینکه توافق هسته ای ایران بر مبنای تعهدات دروغین شکل گرفته، افزود: «ایران برای اسرائیل یک پارانویا نیست بلکه یک تهدید جهانی است. فقط با درک این مسئله می توان با ایران مقابله کرد. (برجام) نه فقط اسرائیل، بلکه صلح جهانی را تهدید کرده است».


ادلشتاین آشوب طلبان و مخالفان حکومت جمهوری اسلامی در ایران را افراد «معتدل و میانه رو» توصیف کرده و تاکید کرد اگر غرب، آشوب های متعدد طی سال های اخیر را بهتر مدیریت می کرد اکنون شاهد یک ایران دیگر بودند.

   #فرانسه #حکومت #توافق هسته ای #برنامه موشکی #برجام #اسرائیل

محتوای خبر «تأکید رئیس کنست رژیم صهیونیستی بر حمایت بیشتر از آشوب ها در ایران» را در سایت «عصر امروز» ببینید