تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
خبرگزاری میزان- فدراسیون فوتبال در آستانه بازی خداحافظی تیم ملی برای حضور در جام جهانی 2018 مقابل ازبکستان بیانیه ای صادر کرد.

1629409_957.jpg

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، روابط عمومی فدراسیون در آستانه جام جهانی 2018 روسیه و آخرین بازی شاگردان کی روش در تهران مقابل ازبکستان که دیدار خداحافظی تیم ملی ایران محسوب می شود بینیه ای را صادر کرده است که به شرح زیر است:

لحظه به لحظه، میدان روسیه نزدیک و نزدیک تر می شود و با چشم بر هم زدنی، رقابت تیمی متحد به پشتوانه حمایت ۸۰ میلیون عاشق همراه در روسیه آغاز خواهد شد.

اینک؛ این ماییم و تیمی که با شکوه و اقتدار به آوردگاه جهانی رسید و در فردای نزدیک می خواهد اعتبار افزون کند. رسیدیم به روز خداحافظی؛ روزی که ورزشگاه آزادی بار دیگر شاهد صحنه های شور و عشق علاقمندان به تیم ملی خواهد بود.

ورزشگاه پرخاطره پایتخت، شنبه شب در رویارویی ایران و ازبکستان، در حضور ده ها هزار طرفدار مشتاق، برگ جدیدی به کتاب خاطراتش اضافه می کند.
وعده ما؛ شنبه شب در ورزشگاه آزادی

بیایید بیایید پیام ظفر آرید.
به گزارش میزان، دیدار خداحافظی تیم ملی فوتبال ایران مقابل ازبکستان قرار است روز شنبه (فردا) پس از افطار برگزار شود.

انتهای پیام/

   #ازبکستان #روسیه #ورزشگاه آزادی #جام جهانی #فدراسیون فوتبال #تیم ملی فوتبال #فوتبال ایران

محتوای خبر «بیانیه فدراسیون فوتبال در آستانه بازی خداحافظی تیم ملی برای حضور در جام جهانی» را در سایت «خبرگزاری میزان» ببینید