تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

همه گل های نانی در منچستریونایتد را مشاهده نمایید.

دریافت فیلم
 • خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

  در این کلیپ برای شما ۴۱ گل نانی بازیکن پرتغالی و پیشین تیم فوتبال منچستریونایتد در دوران حضورش در این تیم را آماده کرده ایم که می توانید مشاهده نمایید.

  لوییز کارلوس آلمیدا دا کونیا (پرتغالی: Luís Carlos Almeida da Cunha؛ زادهٔ ۱۷ نوامبر ۱۹۸۶) که عموماً با نام نانی شناخته می شود بازیکن فوتبال اهل پرتغال است که به عنوان بال برای ناپولی بازی می کند.

  نانی متولد پرایا در کیپ ورد است، اما خانواده او در کودکی به پرتغال مهاجرت کردند و نانی تابعیت پرتغالی دریافت کرد.

  نانی دوران کودکی سختی داشته و در خانواده ای فقیر بزرگ شده است. هنگامی که یک نوزاد بود به همراه خانواده اش به پرتغال آمد و جدا از خانواده در کنار عمه خود در آمادورا حومه لیسبون بزرگ شد و با دوستش مانوئل فرناندز به بازی می پرداختند. او هنوز تصمیم به ازدواج نگرفته و معتقد است که در حال حاضر نباید خود را معطوف به زندگی خانوادگی کند.

  نانی از کودکی طرفدار تیم پورتو بود. وی ابتدا به تیم کودکان رئال اسپرت پیوست و سپس راهی اسپورتینگ لیسبون شد. او در سال ۲۰۰۵ اولین بازی خود را برای اسپورتینگ انجام داد و طی ۲۹ بازی ۴ گل به ثمر رساند. او در فصل دوم نیز ۲۹ بازی کرد و توانست ۴ گل بزند. او در ۶ بازی از جام یوفا توانست ۱ گل بزند. سپس وی با نشان دادن توانایی هایش توانست در ۶ ژوئن ۲۰۰۷ با منچستر یونایتد قرارداد ۵ ساله امضا کند. مبلغ قرارداد وی با منچستر ۲۵/۵ میلیون یورو بود. اولین بازی او برای یونایتد مقابل شانزن بود که با پیروزی ۶–۰ منچستر یونایتد به پایان رسید.


  خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

  در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

   #خانواده #پرتغال #منچستر یونایتد #یورو #فوتبال ایران #ازدواج

محتوای خبر «نگاهی به گل های فوق العاده ستاره پرتغالی» را در سایت «پارس فوتبال» ببینید