تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "در ساحل چزیل" به کارگردانی "دومنیک کوک" اکران بین المللی خود در سینماهای امریکای شمالی را از امروز آغاز خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی "در ساحل چزیل" به کارگردانی "دومنیک کوک" اکران بین المللی خود در سینماهای امریکای شمالی را از امروز آغاز خواهد کرد.

این فیلم درباره زوجی است که متوجه حقایقی درباره شب ازدواجشان می شوند که اعتقاداتشان را دستخوش تغییراتی می کند و تصمیم می گیرند درباره گذشته خود بیشتر فکر کرده و کمی ازدواجشان را با تاخیر انجام دهند.

پشیمانی زوج جوان در شب ازدواج/فیلم جدید بازیگر لیدی بیرد اکران شد////////////////////////جمعه

در همین حین و تصوراتی که درباره یکدیگر دارند افرادی و خاطراتی وارد زندگی شان می شود که آنها را نسبت به انتخابی که تاکنون داشته اند دچار شک می کند. اعتقاداتی که نسبت به زمان حال تغییرات فراوانی داشته و آنها را از زندگی با هم مایوس می کند.

سیروشه رونان، آنی ماری، بیلی هول، امیلی واتسون، بب کیوه، آدریان اسکروبرگ، جونیو اونیل، فیلیپ لابی، برناردو سانتوس و کریستوفر بوئن از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم ساحل چزیل به ایفای نقش پرداخته اند.

پشیمانی زوج جوان در شب ازدواج/فیلم جدید بازیگر لیدی بیرد اکران شد////////////////////////جمعه

"یان مک ایون" نویسنده و فیلمنامه نویس مطرح هالیوود نگارش فیلمنامه "در ساحل چزیل" را بر عهده داشته و کمپانی فیلمسازی ناین تولید این فیلم سینمایی را انجام داده است.

انتهای پیام/

   #فیلم سینمایی #هالیوود

محتوای خبر «فیلم جدید بازیگر لیدی بیرد اکران شد» را در سایت «خبرگزاری میزان» ببینید