تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

همان طور که انتظار داشتیم یوتیوب سرانجام سرویس استریم موسیقی خود را معرفی کرد. این سرویس قرار است رسماً از اول خردادماه آغاز به کار کند.

در تاریخ یکم خردادماه یوتیوب رسماً سرویس استریم موسیقی خود را با نام YouTube Music به صورت رایگان افتتاح خواهد کرد. با این حال همان طور که انتظار دارید اشتراک رایگان این سرویس محدودیت هایی مانند پخش تبلیغات و محدودیت پخش موسیقی در پس زمینه را خواهد داشت.

اکانت پریمیوم یوتیوب Music قرار است اشتراک ماهانه 10 دلاری داشته باشد. به این ترتیب اشتراک پولی یوتیوب دوبرابر گران تر از اسپاتیفای خواهد بود و باید دید گوگل چه ویژگی های اختصاصی و بهتری را در اختیار مشترکین این سرویس قرار خواهد داد. گفتنی است هنوز هیچ آمار رسمی از تعداد موزیک های این سرویس وجود ندارد.

یوتیوب در یک پست رسمی در بلاگ خود برخی از ویژگی های اپلیکیشن اندروید، iOS و دسکتاپ این سرویس را شرح داده است. یک سیستم جستجوی پیشرفته به شما کمک می کند تا آهنگ مورد نظر خود را پیدا کنید حتی اگر نام آن را به خاطر ندارید. علاوه بر این صفحه خانگی بسته به علایق شما آهنگ ها و پلی لیست ها را پیشنهاد خواهد داد.

در همین خصوص..

گوگل اپلیکیشن YouTube Music را برای اندروید و آیفون عرضه کرد

گوگل سرویس پولی و بدون تبلیغ یوتیوب را رسما معرفی کرد

خبر خوب این که اگر همین حالا مشترک YouTube Red (که به زودی به YouTube Premium تغییر نام خواهد داد) و یا Google Play Music هستید اشتراک پریمیوم YouTube Music را نیز بدون پرداخت هزینه ای اضافه دریافت خواهید کرد.

این سرویس قرار است در ابتدا در آمریکا، استرالیا، نیوزیلند، مکزیک و کره جنوبی در دسترس قرار گرفته و سپس به اتریش، کانادا، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، ایرلند، ایتالیا، نروژ، روسیه، اسپانیا، سوئد، سوییس و انگلیس برسد.

   #یوتیوب #اپلیکیشن #مکزیک #کره جنوبی #موزیک #سوییس #اندروید #انگلیس #آیفون

محتوای خبر «سرویس YouTube Music معرفی شد؛ دوبرابر گران تر از اسپاتیفای» را در سایت «فارنت» ببینید