تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
نسخه دوم بیکسبی در گلکسی نوت 9 سریع تر خواهد بود

نسخه جدید بیکسبی نسبت به نسخه اولیه، زمان پاسخگویی کمتری خواهد داشت. نسخه Bixby 2.0، همزمان با معرفی و عرضه گلکسی نوت 9، راهی بازار خواهد شد.

گلکسی نوت ۹، از بیکسبی نسخه ۲.۰ نیز رونمایی به عمل خواهد آمد. اکنون این خبر توسط گری جی لی، مدیر بخش تحقیقات هوش مصنوعی سامسونگ نیز تایید شده است.

پنج چشم انداز برای سامسونگ در بخش هوش مصنوعی دارای اهمیت است: کاربر محور بودن، یادگیری همیشگی، همواره حاضر بودن، مفید بودن و امن بودن. سامسونگ همچنان در حال تاسیس مراکز مختلف Al در نقاط مختلف جهان است و امیدوار است که با خرید و ادغام شرکت های مختلف در حوزه هوش مصنوعی، به این صنعت نوپا کمک کند.

گری جی لی جزییات در مورد جزییات تغییراتی که در بروزرسانی نسخه ۲ بیکسبی رخ خواهد داد، توضیحی ارائه نداده است؛ اما بر این موضوع تاکید کرده است که در نسخه جدید، سرعت پاسخگویی به شکل قابل توجهی بهبود می یابد و در محیط های پر سر و صدا، مشکل عدم تشخیص صدای گوینده تا حدودی رفع خواهد شد.

دی جی کُه، مدیرعاعل بخش موبایل سامسونگ چندی پیش گفته بود که هدف سامسونگ از عرضه نسخه دوم بیکسبی، تحت پوشش قرار دادن طیف وسیع تری از کاربران است. با معرفی بیکسبی ۲ و استفاده از آن در بلندگوهای هوشمند، شاهد پیشرفت شگرف بلندگوهای هوشمند سامسونگ نیز خواهیم بود.

احتمالا به دلیل شتاب زدگی سامسونگ برای معرفی و عرضه هرچه سریع تر پرچمداران خود در چند ماه اخیر، گلکسی نوت ۹ زودتر از موعد مقرر معرفی شود. طبق پیش بینی ها این اسمارت فون در اواخر ماه ژوئیه یا اوایل اوت سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.

سرعت گلکسی اس 9 در شبکه LTE بیشتر از آیفون 10 است
فروش گلکسی اس 9 در کره از مرز یک میلیون دستگاه عبور کرد
اپل حسگر اثر انگشت اولتراسونیک توسعه می دهد
سامسونگ استفاده از حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر را به اس 10 موکول کرد
نتیجه مقایسه دوربین آیفون 10، گلکسی اس 9 پلاس، پی 20 پرو و وان پلاس 5T

   #سامسونگ #آیفون #هوش مصنوعی #اپل #آیفون 10 #رونمایی

محتوای خبر «نسخه دوم بیکسبی در گلکسی نوت 9 سریع تر خواهد بود» را در سایت «زومیت» ببینید