تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
گروه جهاد و حماسه ــ بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در پیامی، درگذشت «قاسم افشار» را به جامعه رسانه ای کشور تسلیت گفت.

رد نشود//پیام تسلیت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در پی درگذشت گوینده و هنرمند انقلابی

به گزارش ایکنا، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به مناسبت درگذشت «قاسم افشار» گوینده انقلابی و متعهد رسانه ملی پیام تسلیتی صادر کرد.

در ابتدای این پیام آمده است: درگذشت گوینده و هنرمند انقلابی و متدین، مرحوم قاسم افشار را به خانواده محترم ایشان و جامعه رسانه ای کشور به ویژه سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تسلیت عرض می نماییم.

در این پیام تصریح شده است: کارنامه درخشان گوینده توانمند و متعهد مرحوم قاسم افشار در زمان جنگ تحمیلی و دوران هشت سال حماسه و ایثار و پس از آن، الهام بخش و الگوی مناسبی برای نسل جوان رسانه ها و به ویژه مجریان و گویندگان رسانه ملی است.

در ادامه این پیام آمده است: صدای ماندگار و چهره شناخته شده آن مرحوم در سنگر تأثیرگذار رسانه ملی، هیچ گاه از حافظه تاریخی ملت قدرشناس ایران اسلامی فراموش نخواهد شد. همان شخصیتی که با اجرای حماسی و هنرمندانه خود در مناسبت های مهم و به ویژه پیروزی های رزمندگان اسلام در سنگر دفاع از ارزش ها و استقلال و عزت میهن اسلامی در نبرد با دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی یکی از تأثیرگذارترین گویندگان رسانه ملی بود.

در پایان این پیام، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، با آرزوی علو درجات و رحمت و غفران واسعه الهی برای آن مرحوم، صبر و شکیبایی برای بازماندگان و خانواده محترم ایشان را مسألت کرده است.

انتهای پیام

   #دفاع مقدس #خانواده #پیام تسلیت #انقلاب اسلامی #استقلال

محتوای خبر «پیام تسلیت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در پی درگذشت گوینده انقلابی» را در سایت «ایکنا» ببینید