تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
مدیر سینما آزادی با بیان اینکه فصل مرده اکران در سینمای ایران وجود ندارد، گفت:به نظر می آید در ماه رمضان، اکران خوبی داشته باشیم . - 660655_349.jpgبه گزارش ایران اکونومیست، رضا سعیدی پور مدیر سینما آزادی بابیان اینکه در سینمای ایران، فصل مرده اکران وجود ندارد، گفت:فیلم ها برای فصل های اکران تعیین کننده هستند ، و با توجه به فیلم هایی که از نوروز اکران شده اند وهمچنان ادامه دارند به نظر می آید در ماه رمضان، اکران خوبی داشته باشیم .

سعیدی پور همچنین در مورد اکران های ویژه ماه مبارک رمضان تصریح کرد : اکران در ماه مبارک در سالهای اخیر نشان داده که بسیار می تواند در اقتصاد سینما تاثیر گذار باشد و از طرف مخاطبان استقبال می شود.

وی افزود:نکته ای که باید از طرف سیاست گذاران این طرح رعایت شود این است که این طرح در هر سینمایی قابل اجرا نیست و باید بر حسب منطقه جغرافیایی و شرایط امکانات پخش آن سینما این طر ح اجرا شود چرا که سینما هایی وجود دارد که شاید در طرح افطار تا سحر و در نیمه های شب اصلا مخاطب نداشته باشند.

مدیر سینما آزادی همچنین در مورد نیم بها شدن بلیت سینما در این ماه خاطر نشان کرد : نیم بها شدن بلیت سینماها در ماه مبارک رمضان ، باید برحسب و با نظر خود سینما دار باشد چرا که هر مدیر سینما مشتری های خود را بهتر می شناسد.

سعیدی پور گفت:بعضی از سینماها هستند که قبل از افطار امکان نیم بها شدن را به مخاطبان بدهند بهتر است و خیلی از سینما چون مشتری هایشان برحسب مکان جغرافیایی شان بیشتر بعد از افطار مخاطب دارند باید نیم بهاشدن را بعد از افطار برای مشتری های اجرا کنند .

   #سینما #نوروز

محتوای خبر «فصل مرده اکران در سینمای ایران وجود ندارد» را در سایت «اکونومیست» ببینید