تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
دومین ابلاغیه گران شدن محصولات ایران خودرو در سال 97 این روزها بازار افزایش قیمت خودروها داغ شده است. افزایش قیمت ارز، افزایش حقوق، تورم و ... همگی دلایلی هستند که خودروسازان برای گران کردن محصولاتشان می آورند. تین نیوز |

این روزها بازار افزایش قیمت خودروها داغ شده است. افزایش قیمت ارز، افزایش حقوق، تورم و ... همگی دلایلی هستند که خودروسازان برای گران کردن محصولاتشان می آورند.

روز گذشته ایران خودرو که چندی پیش برخی محصولاتش را گران کرده بود، طبق ابلاغیه ای محصولات خانواده دنا را گران کرد.

براساس مصوبه جدید ایران خودرو، دنا معمولی با رشد ۴ میلیون و ۱۱۶ هزارتومانی باقیمت ۴۶ میلیون و ۹۹۱ هزار و ۶۰۰ تومان، دنا پلاس با رشد ۴ میلیون و ۶۶۵ هزارتومانی باقیمت ۵۳ میلیون و ۲۶۸ هزار تومان و دنا پلاس توربو با رشد ۵ میلیون و ۸۸ هزارتومانی باقیمت ٥٨ میلیون و ۹۰ هزار و ۴۰۰ تومان به فروش می رسد.

شرکت سایپا هم پیش ازاین قیمت خودروهای خود را افزایش داده بود و طبق اخبار با تغییر قیمت ها با ابلاغ د مصوبه در عرض چهار روز مبلغ هنگفتی سود کرده بود.

پیش از این، محمدرضا نجفی منش، رئیس اتحادیه صنایع همگن قطعه سازی خواستار افزایش 19.5 درصدی قیمت خودرو شده بود. به ادعای او، منطقی نیست در شرایط کنونی که همه هزینه ها افزایش یافته اند، انتظار داشت قیمت خودرو ثابت بماند.

   #افزایش قیمت #خودرو #قیمت خودرو #دنا پلاس #ایران خودرو #سایپا #خانواده

محتوای خبر «دومین ابلاغیه گران شدن محصولات ایران خودرو در سال 97» را در سایت «تین نیوز» ببینید