تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
معاون باشگاه استقلال تهران در واکنش به شایعه برکناری رضا افتخاری از مدیرعاملی این باشگاه اعلام کرد: در حال حاضر تمام تمرکز ما روی دیدار حساس با تیم ذوب آهن است و مطرح شدن اینگونه مسائل جزو حواشی فوتبال است. - 656530_272.jpg
به گزارش ایران اکونومیست؛ «پندار توفیقی» در خصوص دیدار برگشت استقلال و ذوب آهن گفت: برخلاف تصور، این بازی دشوار نیست و با وجود شکست در دیدار رفت ثابت کردیم بسیار قدرتمند هستیم و می توانیم به آسانی هر حریفی را از پیش رو برداریم.
وی ادامه داد: اگر در دیدار رفت توپ های ما تبدیل به گل می شد در همان نیمه نخست بازی را تمام کرده بودیم اما متاسفانه بدشانسی گریبان ما را گرفت. در این دیدار مصدومیت داریوش شجاعیان و پنالتی که علیه ما گرفته شد کار را برای ما سخت تر کرد و در نهایت بازی را واگذار کردیم.
معاون باشگاه استقلال گفت: متاسفانه در این دیدار ما داریوش شجاعیان را به خاطر مصدومیت مدت ها از دست دادیم و از این مساله بسیار ناراحت هستم. امیدوارم در دیدارهای آینده شاهد از دست دادن بازیکنان خود نباشیم و سرمایه های ما در سلامت کامل به فوتبال بپردازند.
وی در رابطه با زمان تمدید قرارداد بازیکنان استقلال اظهار داشت: با توجه به حساسیت بالای دیدار مقابل ذوب آهن تصمیم بر آن شد تا تمدید قرارداد بازیکنان به بعد از این دیدار موکول شود.
توفیقی در مورد شایعه جدایی رضا افتخاری مدیرعامل استقلال، تصریح کرد: استقلال در شرایط مهمی قرار دارد و نباید به اینگونه حواشی بپردازیم. برخی حواشی بدون اطلاعات کامل مطرح می شود که اگر شما به صورت دقیق آن بررسی کنید متوجه می شوید، از پایه غلط هستند.
تیم فوتبال استقلال تهران از ساعت 20:45 روز سه شنبه در دیدار برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف ذوب آهن اصفهان می رود.
استقلالی ها در دیدار رفت با یک گل مغلوب شاگردان امیر قلعه نویی شده اند.

   #استقلال #ذوب آهن #شایعه #استقلال تهران #باشگاه استقلال #ورزشگاه آزادی #لیگ قهرمانان آسیا #لیگ قهرمانان #سلامت #امیر قلعه نویی