تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
-115833.jpg

اختصاصی | بتیم فوتبال بارسلونا در دیداری سخت و نفس گیر در خانه سلتاویگو به یک امتیاز بسنده کرد.

به گزارش ورزش 11، در اولین شب از هفته سی و سوم لا لیگا اسپانیا تیم فوتبال سلتاویگو در خانه میزبان بارسلونا بود که این دیدار در نهایت با تساوی 2_2 به پایان یافت.

ارسنتو والورده سرمربی آبی اناری ها که تیمش در لا لیگا از حاشیه امنیت خاصی در صدر جدول برخوردار است، برای این دیدار اکثر نفرات اصلی خود را بر روی نیمشت نشاده بود تا آن ها با آمادگی بیشتری برای دیدار بعدی بارسلونا در فینال کوپا دل ری آماده باشند.


بازی در حالی آغاز شد که بازیکنان سلتا نیز که برای کسب سهمیه لیگ اروپا می جنگند با انگیزه های زیادی پا به میدان گذاشته بودند. در دقایق ابتدایی این بازی بازیکنان سلتا چند موقعیت عالی گلزنی را داشتند که واکنش های عالی مارک آندره تراشتگن کاپیتان بارسلونا در این دیدار باعث شد دروزاه آبی اناری ها در فشار اولیه بازیکنان سلتا بسته باقی بماند. در ادامه بلوگراناها که توسط سه بازیکن با تجربه تر خود یعنی پائولینیو، کوتینیو و عثمان دمبله نبض بازی را در اختبار گرفتند و پس از این که چند حمله خطرناک بر روی دروازه سلتا ترتیب دادند و حتی توپ را به تیر دروازه تیم میزبان نیز کوباندند در دقیقه 35 از روی شوت والی زیبایی دمبله به گل اول بازی رسیدند. در حالی که بازی در نیمه اول رو به اتمام بود این بار بازیکنان سلتا بودند که از روی یک توپ ربایی و ضد حمله توسط کاسترو به گل تساوی دست یافتند. نیمه اول این دیدار با تساوی 1_1 به پایان رسید.

اما در نیمه دوم ارنستو والورده برای این که نتیجه بازی را بازی را به نفع تیمش برگرداند لیونل مسی را به جای فیلیپه کوتینیو به زمین فرستاد تا حرکات تهاجمی تیمش رنگ و بویی خطرناک تر به خود بگیرد. درست چند دقیقه پس از به بازی آمدن مسی بازیکنان بارسلونا توسط پائولینیو به گل رسیدند تا برتری دو باره از آن آبی اناری ها شود. در ادامه بازیکنان سلتاویگو که اصلا دوست نداشتند زمین مسابقه را با شکست ترک کنند برای جبران نتیجه دست به هر کاری زدند تا این که آسپاس در یکی از حرکات به قلب دفاع بارسلونا زد تا این که سرخیو روبرتو مجبور به خطا بر روی او شود. داور مسابقه با نشان دادن کارت قرمز به بازیکنان بارسلونا کار را برای مسی و یارانش سخت کرد.

پس از 10 نفره شدن بارسلونا بازیکنان تیم میهمان فشار حملات خود را افرازیش دادند تا این که آسپاس در دقیقه 82 به کمک دستان خود و به دور از چشم داور مسابقه توپ وارد دروازه تراشتگن کرد تا این دیدار در نهایت با تساوی 2_2 به پایان برسد.
   #بارسلونا #کاسترو #لیونل مسی #لیگ اروپا