تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
دیدار دو تیم ذوب آهن و لوکوموتیو ازبکستان تیم فوتبال ذوب آهن با کسب برتری یک نیمه ای در مقابل لوکوموتیو تاشکند شانس خودش را برای صعود به عنوان تیم دوم گروه افزایش داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا برای دو تیم لوکوموتیو تاشکند و ذوب آهن ایران در حالی آغاز شد که ازبکستانی ها برای کسب مجوز صعود فقط به ۳ امتیاز این بازی احتیاج دارند و در مقابل ذوب آهن حتی با تساوی هم می تواند به عنوان تیم دوم صعود کند. بازی با برتری نماینده ازبکستان آغاز شد و این تیم در ۲۰ دقیقه ابتدایی عملکرد بهتری نسبت به ذوب آهن داشت، ضمن اینکه بارش باران و لغزنده بودن زمین هم کار را برای بازیکنان سخت کرده بود.

اما ذوب آهن کم کم خودش را در زمین پیدا کرد در دقیقه ۲۵ روی پاس زیبای سید محمدرضا حسینی و حرکت عمقی مرتضی تبریزی موفق شد دروازه لوکوموتیو را باز کند تا تیمش را به پیروزی در این بازی امیدوار کند. بعد از گل باز هم حملات لوکوموتیو بر روی دروازه ذوب آهن افزایش پیدا کرد اما درخشش خط دفاعی و دروازه بان ذوب آهن باعث شد دروازه نماینده ایران بسته بماند و ذوب آهن با برد یک نیمه ای به صعود از این گروه نزدیک شود.

   #ذوب آهن #لیگ قهرمانان آسیا #لیگ قهرمانان #ازبکستان #بارش باران

محتوای خبر «ذوب آهن نیمی از راه صعود را در تاشکند طی کرد» را در سایت «ایمنا» ببینید