تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
مرحله نخست مسابقات انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی در حالی فردا وجمعه برگزار می شود که از همه نفرات شرکت کننده تست دوپینگ گرفته خواهد شد.
به گزارش ایرنا، مرحله نخست رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد بزرگسالان به ترتیب روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردین در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود و فدراسیون کشتی اعلام کرده که همه نفرات شرکت کننده می باید از سوی نمایندگان ستاد ملی مبارزه با دوپینگ مورد آزمایش قرار بگیرند.رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی دیروز در این باره گفت: نتایج تست دوپینگ مرحله نخست رقابت های انتخابی تیم های ملی را پیش از برگزاری مرحله نهایی این مسابقات اعلام می کنیم و نفرات متخلف با توجه به قوانین مربوطه، حق حضور در این رقابت ها را ندارند.
«تورج ملک محمدی» افزود: این موضوع از اهمیت بالایی برای فدراسیون کشتی و کادر فنی تیم های ملی برخوردار است و به همین دلیل با توجه به هماهنگی های صورت گرفته، بلافاصله نمونه های تست دوپینگ را برای مشخص شدن نتیجه ارسال و در اسرع وقت و تا پیش از مرحله نهایی نتایج آن را اعلام خواهیم کرد. وی اظهار داشت: عزم فدراسیون در این زمینه جدی است و به طور قطع نفرات متخلف با توجه به قوانین مربوطه، حق شرکت در مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی را نخواهند داشت. همچنین مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی هم اواخر اردیبهشت برگزار می شود.
تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان ایران روزهای ۲۸ تا ۳۱ مرداد در بازی های آسیایی جاکارتا اندونزی شرکت می کنند.پیکارهای کشتی قهرمانی سال ۲۰۱۸ جهان هم از ۲۸ مهر تا ۴ آبان در بوداپست مجارستان برگزار می شود.

   #کشتی آزاد #کشتی فرنگی #هشدار #بازی های آسیایی #اندونزی