تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
خبر خوب معاون خدمات شهری شهرداری تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب خبر خوب معاون خدمات شهری شهرداری تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب

مجتبی یزدانی در نشست هماهنگی سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که در محل استانداری تهران برگزار شد، گفت: جهت هماهنگی دستگاه های خدمت رسان در امر برگزاری نمایشگاه کتاب تهران شش کمیته تشکیل شد که جلسات مجزایی برگزار کردند که دو جلسه نیز با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. همچنین بازدید میدانی از مصلی جهت ایجاد آمادگی برگزاری نمایشگاه کتاب تهران برگزار شد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران افزود: شهرداری تهران به صورت فعال در ایجاد زمینه های لازم و خدمات لازم برای برگزاری این نمایشگاه همکاری مناسبی را با دستگاه های مرتبط داشته است.

وی ادامه داد: در بحث خدمات شهری به عنوان نماینده شهرداری تهران معاونت خدمات شهری تمامی بخش های خود را درگیر موضوع برگزاری نمایشگاه کرده است، همچنین سه منطقه شهرداری تهران یعنی مناطق سه، شش و هفت نیز در ایجاد امکانات لازم برای برگزاری نمایشگاه همکاری داشته اند.

یزدانی تاکید کرد: قطعا چند روز پیش از افتتاح رسمی نمایشگاه تمامی موضوعات مطرح شده در حوزه خدمات شهری، تبلیغات و حمل و نقل و ترافیک انجام خواهد شد. در حوزه حمل و نقل و ترافیک مترو، تاکسیرانی و اتوبوسرانی و معاونین حمل و نقل و ترافیک سه منطقه هفت، شش و سه با ریاست معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اقدامات لازم را برای برگزاری این نمایشگاه انجام خواهند داد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه تعدادی شاتل برقی جهت جابجایی بازدیدکنندگان نمایشگاه در داخل مجموعه مصلی تهران ارائه خدمات خواهند داد، افزود: خدمات داخل مصلی تهران در حوزه فضای سبز از قبل بر عهده شهرداری تهران بود که برای برگزاری نمایشگاه کتاب تکمیل تر شد.

وی ادامه داد: کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی نیز با حضور نمایندگان مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، سازمان زیباسازی و صدا و سیما تمامی اقدامات لازم را در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی انجام خواهند داد. همچنین با بانک شهر نیز جلسات مشترکی برگزار شده تا هماهنگی های لازم برای ارائه خدمات توسط این بانک در مجموعه مصلی فراهم شود.

وی در خصوص بازدیدکنندگانی که از استان های قم، اراک و ... برای بازدید نمایشگاه به تهران می آیند این بازدیدکنندگان می توانند در آستان حضرت امام خمینی (ره) در فضای در نظر گرفته شده اتوبوس های حامل این بازدیدکنندگان مستقر شوند و با مترو برای بازدید نمایشگاه به سمت مصلی عزیمت داشته باشند. در محل اسکان این بازدیدکنندگان پذیرایی وعده صبحانه نیز در نظر گرفته شده است.

   #نمایشگاه #شهرداری #شهرداری تهران #نمایشگاه کتاب #نمایشگاه بین المللی #بانک شهر #صدا و سیما #اتوبوس