تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: وزیر راه در نشست مشترک امروز به میزان تسهیلات و نحوه کاهش سود تسهیلات مسکن و همچنین طولانی کردن زمان بازپرداخت آنها صحبت های مفصلی ارائه کرد.

رویداد۲۴-عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: وزیر راه در نشست مشترک امروز به میزان تسهیلات و نحوه کاهش سود تسهیلات مسکن و همچنین طولانی کردن زمان بازپرداخت آنها صحبت های مفصلی ارائه کرد.

سیدکمال الدین شهریاری نماینده مردم تنگستان و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار با اشاره به نشست عصر امروز کمیسیون خود اظهار داشت: جلسه امروز کمیسیون عمران در محل وزارت راه و شهرسازی تشکیل شد.

وی افزود: اعضای کمیسیون عمران پس از اتمام صحن علنی مجلس مستقیماً به وزارت راه و شهرسازی رفتند و پس از اقامه نماز و صرف نهار جلسه مشترک وزیر راه و شهرسازی، معاونان وی و رؤسای برخی سازمان ها و اعضای کمیسیون عمران برگزار شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: در این جلسه آخوندی وزیر راه درباره بحث مسکن و تأمین مالی آن و همچنین نحوه تأمین مالی برای اقشار متوسط که با تسهیلات بانکی می توانند برای خود خانه تهیه کنند مباحثی را ارائه کرد.

وی با تشریح دیگر اظهارات وزیر راه و شهرسازی در این نشست مشترک خاطرنشان کرد: وزیر راه همچنین به میزان تسهیلات و نحوه کاهش سود تسهیلات و همچنین طولانی کردن زمان بازپرداخت آنها صحبت های مفصلی ارائه کرد.

شهریاری افزود: سپس نمایندگان مجلس هم هر کدام نکته نظرات خود را درباره این موضوع و مسائل دیگری که مرتبط با بحث حمل ونقل، زیرساخت ها و بعضاً درباره موارد حوزه انتخابیه بود مطالبی ارائه کردند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه در خاتمه نشست مقرر شد اینگونه جلسات برای بحث و بررسی درباره حمل ونقل، مسکن و تبادل نظر بین اعضای کمیسیون و وزارت راه و شهرسازی ادامه پیدا کند.

   #کمیسیون عمران مجلس #نمایندگان مجلس