تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
3989061_8822.jpg

به گزارش"دی اسپورت"، محمود فکری پس از تساوی تیمش برابر نساجی در جمع خبرنگاران اظهار کرد : بچه های ما بازی را خیلی خوب شروع کردند و موقعیت های خیلی خوبی را روی دروازه نساجی به وجود آوردند و می توانستیم در نیمه اول به گل برسیم ولی متاسفانه موقعیت های مان تبدیل به گل نشد و حتی تیر دروازه مانع گل شدن توپ ما شد.

وی افزود : در نیمه دوم هم بازیکنان ما تلاش خود را بیشتر کردند و باز هم توانستیم موقعیت ایجاد کنیم اما در این نیمه هم نتوانستیم به گل برسیم و می توانیم بگوییم در هر دو نیمه برتر بودیم و در مجموع از تک تک بچه ها تشکر می کنم که تلاش خود را کردند و امیدوارم در بازی های آینده قهرمانی و صعود را با هم جشن بگیریم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت : فکر می کنم سه امتیاز برای قهرمانی نیاز داریم و از ابتدای فصل در صدر جدول بوده ایم و شخصیت این بازیکنان نشان داده می توانند قهرمانی را کسب کنند.

وی ضمن تشکر از هواداران نفت بیان کرد : امروز فضای ورزشگاه بسیار عالی بود و فقط بختیاری های مسجدسلیمان در ورزشگاه نبودند و از شهرهای دیگر هم آمده بودند که جا دارد از همه این عزیزان تشکر کنم که از ما حمایت کردند و انشاالله که روز آخر در بازی با مس رفسنجان هم به استادیوم بیایند و برای آن بازی هم آن ها را دعوت می کنم که در کنار هم جشن صعود بگیریم.

فکری درباره داوری بازی نیز اظهار کرد : داوری در مجموع عالی بود و باید هم از تیم داوری و هم از ریاست فدراسیون و کمیته داوران که حساسیت زیادی به این چند بازی آخر دارند تشکر می کنم و به آن ها خسته نباشید می گویم.


   #داوری

محتوای خبر «فکری : جشن صعود و قهرمانی را در بازی آخر و در کنار هواداران می گیریم» را در سایت «دی اسپورت» ببینید