تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
پول نیوز - فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری ۱۵سارق و کشف ۳۰ فقره سرقت در طرح های انتظامی و ترافیکی ۴۸ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عبدالعلی روانبخش گفت: همزمان با ایام پایانی هفته گذشته و روز تعطیل این هفته که حضور شهروندان در اماکن تفریحی و جاده ها افزایش داشت یک سری تدابیر انتظامی و ترافیکی در سطح شهرستان به اجرا درآمد.

وی افزود: در این ایام حضور و گشت زنی ماموران انتظامی در سطح شهر و نقاط جرم خیز به شکل مضاعفی انجام شد و تیم های نامحسوس موفق شدند در مجموع ۱۵سارق را دستگیر و۳۰ فقره سرقت را کشف کنند.

سرهنگ روانبخش بیان داشت: با تلاش پلیس ۱۴ متهم تحت تعقیب مقامات قضایی نیز دستگیر شدند و در بازرسی از مخفیگاه آنان برخی اموال مسروقه کشف شد.

وی تصریح کرد: ماموران انتظامی همچنین در راستای برقراری انضباط ترافیکی ۱۰۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف و فاقد مدارک که موجب سلب آسایش شهروندان بودند را توقیف کردند.

سرهنگ روانبخش یادآور شد: این تدابیر به منظور ارتقاء نظم و امنیت و جلب رضایت شهروندان به طور مستمر و در تعطیلات و مناسبت های خاص به طور ویژه در دستور کار خادمان نظم و امنیت قرار دارند و امیدواریم نتیجه این زحمات و تلاش ها افزایش رضایتمندی شهروندان باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در پایان تصریح کرد: نظم و امنیت مطلوب یک دستاورد مشارکتی و رسیدن به آن در گرو لحاظ تدابیر پیشگیرانه است از اینرو از شهروندان انتظار داریم همواره با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.

   #موتورسیکلت #خودرو