تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
یک دستگاه کامیونت خاور حامل بار دستمال کاغذی از سطح جاده به ارتفاع حدود دو متر سقوط کرد.

به گزارش شمانیوز، ساعت ۰:۷۴۵ صبح امروز در پی تماس رانندگان خودرو های عبوری با سامانه ۱۲۵ مبنی بر سقوط یک دستگاه کامیونت از روی پل، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله زنگ ایستگاه های ۸۶، ۷۸ و ۱۲۱ را به صدا درآورد و آتش نشانان با توجه به بارش شدید باران و ترافیک، از سه مسیر مختلف روانه کمربندی دوم تهران، حدفاصل میدان غنی آباد و جاده ورامین روانه محل حادثه شدند.

سقوط کامیونت از روی پل در کمربندی تهران

حمید صفا؛ فرمانده آتش نشانان حاضر در محل حادثه درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه کامیونت خاور حامل بار دستمال کاغذی، پس از انحراف از مسیر اصلی، از سطح جاده به ارتفاع حدود دو متر سقوط کرده بود.

وی افزود: در این حادثه راننده سی و پنج ساله در اتاقک خودرو محبوس شده که قبل از رسیدن آتش نشانان توسط رانندگان خودرو های عبوری، به بیرون منتقل شد.

این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: نیرو های عملیات، بلافاصله ضمن ایمن سازی محل حادثه و نصب علائم هشداردهنده ترافیکی در جاده از نشت گازوئیل کامیونت جلوگیری کردند.

سقوط کامیونت از روی پل در کمربندی تهران

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و رفع نشت سوخت خودرو، کامیونت را به سطح جاده منتقل کردند و پس از تحویل راننده به عوامل اورژانس و تحویل محل به پلیس راهور به مأموریت خود پایان دادند.

   #خودرو #آتش نشانی #ورامین #سامانه