تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران درباره حداقل و حداکثر دما در مناطق گوناگون استان طی 24 ساعت گذشته، گفت: ساری و رامسر با 12 و قائم شهر با 11 سانتیگراد گرمترین و سیاه بیشه با منفی 6، آلاشت منفی 5 و بلده با منفی 4 سانتیگراد، سردترین نقاط استان را دارا بودند.
رامسر و ساری گرم ترین و سیاه بیشه سردترین نقاط مازندران در 24 ساعت گذشته
احمد اسدی در گفت وگو با بلاغ، درباره آخرین رخدادهای جوی استان طی امروز و فردا اظهار کرد: برای امروز و فردا هوایی صاف تا نیمه ابری، در اواخر روز در ارتفاعات همراه با افزایش ابر و احتمال بارش های پراکنده پیش بینی می کنیم.

وی افزود: برای روز پنجشنبه با گرم ترشدن هوا شاهد افزایش دما و در روز جمعه نیز شاهد افزایش قابل ملاحظه دمایی گرم تر از روز پنجشنبه خواهیم بود.

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران خاطرنشان کرد: مجموع بارش باران و برف گزارش شده از ایستگاه‏ های هواشناسی استان از روز جمعه 24 فروردین تا صبح امروز نشان می دهد که طی این بازه زمانی، سیاه بیشه با 40.2 میلیمتر بارش باران و 33 سانتیمتر بارش برف، بیشترین سهم نزولات آسمانی را به خود اختصاص داد.

این مسئول اضافه کرد: پل سفید با 29.4، ساری با 28.5، دشت ناز با 27.6 و قائم شهر با 26.1 میلیمتر بارندگی در رده های بعدی بیشترین میزان بارندگی ها طی روزهای اخیر قرار گرفتند.

اسدی گفت: حداقل و حداکثر دما در مناطق گوناگون استان طی 24 ساعت گذشته، ساری و رامسر با 12 و قائم شهر با 11 سانتیگراد گرم ترین و سیاه بیشه با منفی 6، آلاشت منفی 5 و بلده با منفی 4 سانتیگراد، سردترین نقاط استان را دارا بودند.

   #هواشناسی #مازندران #قائم شهر #بارش باران

محتوای خبر «رامسر و ساری گرم ترین و سیاه بیشه سردترین نقاط مازندران در 24 ساعت گذشته» را در سایت «بلاغ» ببینید