تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: رژیم صهیونیستی توانمندی و آمادگی نیروهای مسلح و قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران را به خوبی شناخته و برای همین تا این حد عصبانی است.

به گزارش آناج به نقل از تسنیم ، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم عصر امروز در دیدار فرماندهان و کارکنان ارتش آذربایجان شرقی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی توانمندی و آمادگی نیروهای مسلح و قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران را به خوبی شناخته و برای همین تا این حد عصبانی است و تا این توانمندی و اقتدار در نیروهای مسلح کشورمان است دشمنان به لطف پروردگار متعال کاری نمی تواند بکنند.

وی افزود: رمز موفقیت نیروهای مسلح تقویت بنیه اعتقادی و امنیتی ارتش و حفظ وحدت و همدلی با سپاه و بسیج در سایه اطاعت از رهبر معظم انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی ابراز کرد: در دوران قبل از انقلاب تنها کسی که ارتش را خوب شناخت و از آنان حمایت کرد امام خمینی (ره) بود زیرا می دانست بدنه ارتش سالم و پاکیزه است و مقابله با انحلال ارتش و ثبت روز ارتش در نتیجه شناخت کامل امام راحل از بدنه ارتش در دوران قبل و بعد از انقلاب بود.

وی در ادامه تصریح کرد: براساس همین شناخت درست بود که در 19 بهمن 57 و سه روز قبل از پیروزی انقلاب جمعی از همافران با امام دیدار و با ایشان بیعت کردند که این اقدام آنان ، کمر دشمن را شکست و طاغوت را ناامید کرد.

آل هاشم در پایان گفت: ارتش قهرمان در دوران دفاع مقدس نیز در کنار سپاه و بسیج به دفاع از میهن و ارزش های انقلاب پرداخت و بیش از 48 هزار شهید را تقدیم اسلام کرد.

سرتیپ غلامحسین ظهیرمالکی فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 21 حمزه ارتش نیز در این دیدار اظهار داشت : امروز ارتش به پاس خون شهدا از آمادگی بالایی برخوردار است و در کنار دیگر نیروهای مسلح گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب است و اجازه نمی دهد دشمنان آسیبی به کشور وارد کنند.

وی در پایان گفت:ارتش نیرویی مردمی و ولایی است و پیوند خود را با ملت و ارزشهای انقلاب نشان داده است و نه تنها در عرصه دفاعی بلکه هنگام بروز حوادث غیر مترقبه نظیر سیل زلزله و آتش سوزی نیز در کنار مردم و یاور آنهاست.

انتهای پیام/

   #آذربایجان شرقی #رهبر معظم انقلاب #سپاه #زلزله #خون شهدا #حوادث #آتش سوزی #دفاع مقدس

محتوای خبر «رژیم صهیونیستی از آمادگی نیروهای مسلح ایران عصبانی است» را در سایت «آناج» ببینید