تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در دیدار با نماینده قطر شکست خورد تا بدون پیروزی با لیگ قهرمانان آسیا خداحافظی کند. در ادامه مسابقات هفته ششم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا عصر امروز تراکتورسازی تبریز میزبان الغرافه قطر بود.

به گزارش نامه نیوز، این بازی در حالی برگزار شد که هر دو تیم صعود نکردن شان به مرحله بعدی مسجل شده بود با این حال شاگردان ساغلام که در آسیا و لیگ داخلی نتایج خوبی نگرفتند به دنبال کسب اولین پیروزی در آخرین بازی آسیایی و بهبود وضیت بودند.

ساغلام برای این بازی از ترکیب فرزین گروسیان، عارف آغاسی، محمدرضا مهدی زاده(46 محمد نادری)، محمد ایران پوریان، محمد مسلمی پور، علی طاهران( محمد ابراهیمی)، فاخر تهامی(56مهدی مهدی پور)، مهدی کیانی، محمدرضا آزادی، فرزاد حاتمی و ارسلان مطهری استفاده کرد.

سرمربی ترک تبار الغرافه که نتیجه این بازی چندان برایش اهمیت نداشت برای این بازی مهدی طارمی را در ترکیب قرار داد اما خبری از اسنایدر نبود.

در دقیقه 31 تراکتوری ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند و ایرانپوریان آن را به گل تبدیل کرد تا هواداران تیم تبریزی که پرتعداد هم نبودند به پیروزی تیم شان امیدوار شوند اما در ادامه الغرافه سه بار موفق به گلزنی شد تا شکستی دیگر در کارنامه قرمزپوشان تبریزی ثبت شود.

السالمی در دقیقه 70 روی یک ضربه ایستگاهی دروازه گروسیان ناآماده را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود. در دقیقه 76 طارمی در نقش پایه گذار گل ظاهر شد و حاتم توانست گل دوم را بزند و در دقیقه 87 نوبت به خود طارمی رسید تا گلزنی کرده و کار تراکتورسازی را تمام کند.

به این ترتیب شاگردان ساغلام با کسب تنها دو امتیاز از دو تساوی و بدون کسب پیروزی به کار خود در این دوره از لیگ قهرمانان آسیا پایان دادند.

در دیگر بازی همزمان الجزیره در امارات با نتیجه دو بر یک بازی را به الاهلی عربستان واگذار کرد تا به عنوان تیم دوم به مرحله بعدی برسد و حریف پرسپولیس شود.

   #تراکتورسازی #لیگ قهرمانان آسیا #طارمی #لیگ قهرمانان #پرسپولیس #قطر #الجزیره #امارات #مهدی طارمی

محتوای خبر «شکستی دیگر برای تراکتورسازی در شب گلزنی طارمی/ الجزیره حریف پرسپولیس شد» را در سایت «نامه نیوز» ببینید