تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
n82889393-72291652.jpg

به گزارش ایرنا، مهدی قنبری سه شنبه شب پس از تساوی یک بر یک تیمش در برابر اکسین البرز در جمع خبرنگاران افزود: در دیدار برابر اکسین با آنالیز بسیار خوب و شناخت کامل برابر این تیم صف آرایی کردیم.
وی بیان کرد: در این دیدار بیش از هشت موقعیت گلزنی داشتیم که یکی پس از دیگری از بین رفت و در نهایت تنها یکی از آنها به گل تبدیل شد.
قنبری ادامه داد: برای بازی برابر اکسین سعی داشتیم در نیمه نخست با اداره بازی و در نیم دوم با استفاده از شرایط آب و هوایی و سخت تر شدن کار برای حریف فشار روی دروازه را زیاد کنیم.
وی افزود: برای تحقق این مهم تا حدودی نیز موفق بودیم ولی با دریافت گل خلاف جریان بازی معادلات ما بر هم خورد.
قنبری ادامه داد: در بازی برابر اکسین البرز چهار بازیکن ایرانجوان نیز مصدوم بودند ولی با این وجود بازیکنان نهایت تلاش خود را در این بازی بکار گرفتند.
وی افزود: ایرانجوان با این تساوی همچنان در یک امتیازی تیم پانزدهم باقی ماند ولی سعی می کنیم در 2 بازی باقیمانده مقابل نمایندگان استان کرمان به نتیجه لازم برای بقا در لیگ یک دست پیدا کنیم.
قنبری ادامه داد: معاون استاندار، رئیس هیات فوتبال استان و مدیرعامل باشگاه ایرانجوان بوشهر پیش از بازی از لحاظ روحی روانی شرایط بسیار خوبی را برای ایرانجوان رقم زدند که امیدواریم این حمایت در نهایت منجر به بقا تیم در لیگ یک شود.
ایرانجوان بوشهر و اکسین البرز با این تساوی به ترتیب 30 و 47 امتیازی شدند و همچنان رتبه های شانزدهم و نهمی خود را در جدول حفظ کردند.
ایرانجوان در هفته سی و دوم بازی ها در رفسنجان به مصاف مس این شهر می رود و اکسین البرز نیز در خانه با خونه به خونه بابل دیدار می کند.
7212/6043**

انتهای پیام /*

   #البرز #بابل