تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
یک محکومیت دیگر برای استقلال / پرداخت 360 هزار دلار به مهاجم خارجی وکیل ملت: کمیته انضباطی فیفا باشگاه استقلال را به پرداخت 360 هزار دلار به مهاجم سابق کرواتش محکوم کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی وکیل ملت ، پروپیچ بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال که در زمان حضور پرویز مظلومی به عضویت این تیم درآمد بعد از جدایی وی از آبی پوشان راهی کشورش شد و همان زمان علیرضا منصوریان اعلام کرد نیازی به این بازیکن ندارد.

پروپیچ بعد از این اتفاق در زمان مدیریت افشارزاده از استقلال شکایت کرد که بعد از برکناری افشارزاده پرونده به حالت نیمه کاره رها ماند و سیدرضا افتخاری بعد از حضورش در استقلال که در شهریور 95 اتفاق افتاد این پرونده بلاتکلیف رها کرد و در نهایت مدیرعامل باشگاه استقلال در مهر ماه حکمی را از فیفا مبنی بر اینکه این باشگاه باید مطالبات 500 هزار دلاری پروپیچ را بپردازد، دریافت کرد.

4 ماه بعد سیدرضا افتخاری با ارسال نامه به فیفا و دادگاه CAS به این رای اعتراض کرد اما در نهایت باشگاه استقلال بازنده این پرونده شد و طی نامه ای که امروز به دست مسئولان این باشگاه رسیده آنها موظف هستند طلبی حدود 360 هزار دلار را به پروپیچ پرداخت کنند.

   #استقلال #باشگاه استقلال

محتوای خبر «یک محکومیت دیگر برای استقلال / پرداخت 360 هزار دلار به مهاجم خارجی» را در سایت «وکیل ملت» ببینید