تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
خبرگزاری فارس: ارتش با همرزمی سپاه و بسیج توانست فصل جدیدی در تاریخ کشورمان بگشاید

جبهه مردمی نیروهای انقلاب ا سلامی به مناسبت روز ۲۹ فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، جبهه مردمی نیروهای انقلاب ا سلامی به مناسبت روز 29 فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای صادر کرد.

در ابتدای این بیانیه آمده است: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی روز 29 فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به همه غیورمردان دلاور، فرماندهان و رزمندگان ارتش و به ویژه مقام معظم رهبری فرماندهی کل قوا تبریک می گوید.

در این بیانیه آمده است: ارتش جمهوری اسلامی ایران توانست بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با بازسازی خود براساس مبانی ارزشمند مکتب اسلامی و برپایه جانفشانی و حراست از استقلال و مرزهای کشورمان و رهبری حضرت امام خمینی (ره) صفحات درخشان و نورانی را در کتاب تاریخ فعالیت خود رقم بزند و به خصوص در دوران دفاع مقدس آنچه داشت به میدان آورد و با همه توان و نیرو در مقابل تجاوز ایستاد و بالاخره با حضور و همکاری و هم رزمی دلاور مردان سپاه و بسیج توانست فصل جدیدی در تاریخ کشورمان بگشاید که ارتشی نمونه و مکتبی و مقتدر جانفشان و شهادت طلب و توانمند را به دنیا نشان دهد و پشتوانه ای محکم برای آزادی و استقلال و امنیت کشورمان باشد.

در بخش دیگری از این بیانیه تأکید شده است: هم اکنون در پرتو همان اعتقادات و باورهای دینی و توانمندی علمی و عملی با رهبری و فرماندهی فرمانده معظم کل قوا توانسته است قدرت و صلابت خود را در دنیای کنونی به نمایش بگذارد.

این بیانیه می افزاید: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برپایه آمادگی کامل ارتش جمهوری اسلامی برای دفاع همه جانبه از سرزمین ایران اسلامی ضمن تبریک مجدد روز ارتش، ارتقای توانمندی و قدرت رزمی و بازدارندگی نظامی و موفقیت های افزون برای یکایک نیروهای موحد و رزمنده و شجاع ارتش و فرماندهان مدبر و مخلص و فرماندهی معظم و معزز کل قوا را از پیشگاه ایزد منان مسئلت می نماید.

انتهای پیام/

   #انقلاب اسلامی #استقلال #سپاه #مقام معظم رهبری #شهادت #شجاع #دفاع مقدس