تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

یکی از ویژگی های نسخه بعدی پلتفرم اندروید که اکنون با حرف P شناخته می شود، به یاد داشتن میزان ولوم هر دستگاهی است که از طریق بلوتوث به آن متصل می شویم.

شاید برای شما نیز پیش آماده باشد که در استفاده مکرر از چند هدفون یا هدست بلوتوثی، با مشکل تنظیم نبودن ولوم روبه رو شده باشید. البته به نظر می رسد این مشکل فراگیر در اندروید پی رفع گردد، چرا که این نسخه از پلتفرم موبایلی گوگل می تواند میزان صدای تنظیمی هر دستگاه بلوتوث متصل را به خاطر بسپارد.

تنظیم صدای مستقل در اندروید پی در راهست

در همین خصوص..

آیا والپیپر جدید گوگل نام نسخه بعدی اندروید را فاش کرده اند؟

اپلیکیشن های قدیمی اندرویدی شاید روی اندروید P کار نکنند

به خاطر سپردن میزان ولوم تنظیمی هر دستگاه متصل شده توسط بلوتوث قابلیتی است که انجمن XDA از بررسی کد سورس های اندروید P کشف کرده است. با بهره گیری از این ویژگی هر دستگاهی را که به موبایل وصل می کنید، فایل هایی صوتی با همان میزان صدایی که آخرین بار دستگاه فعال بود، پخش خواهند شد.

هرچند ممکن است ویژگی مذکور خیلی پیش پا افتاده و ساده باشد، با این حال برای افرادی که در طول روز از طریق بلوتوث موبایل خود را به گجت های مختلفی متصل می کنند بسیار کاربردی است.

البته دانستن این نکته هم بد نیست که برای دسترسی به این قابلیت حتماً لازم نیست تا زمان عرضه نسخه نهایی اندروید پی برای گوشی خود صبر کنید، چراکه اکنون اپلیکیشینی با نام Bluetooth Volume Control هم ویژگی مشابهی را ارائه می دهد؛ اپلیکیشن Bluetooth Volume Control از طریق این لینک قابل دریافت است.

   #اندروید #اپلیکیشن

محتوای خبر «اندروید پی می تواند میزان صدای تنظیمی هر دستگاه بلوتوث متصل را به خاطر بسپارد» را در سایت «فارنت» ببینید