تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
نایب رئیس فدراسیون فوتبال که برای تماشای بازی دختران فوتبال ایران و اوکراین به سالن رفته بود، اعلام کرد برای تمرین تماشا کردن مسابقات به سالن آمده است!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی کفاشیان که برای تماشای دیدار تیم های ملی فوتسال بانوان ایران واوکراین در واکنش به اینکه حضور آقایان در سالن ممنوع است و با توجه به نامحرم بودن او نمی تواند وارد سالن شود، گفت: چون من می خواهم به تایلند بروم و همه مسابقات خانم ها را ببینم، گفتم اینجا بیایم و تمرین کنم که چطور نگاه کنم، چون مسئول آسیا هستم و باید همه مسابقات را نگاه کنم، گفتم اینجا تمرین کنم که چطور نگاه کنم!

وی در واکنش به مسئله راه ندادن عکاسان به سالن مسابقه و همچنین ممانعت از ورود خبرنگاران با تلفن همراه با این صحبت یکی از همراهان خود مواجه شد که وزارت ورزش از این کار ممانعت کرده است که وی در این خصوص، اظهار داشت: کدام وزارتخانه؟!

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه وزارت ورزش مخالفت کرده و عملاً وزارت صنعت و معدن نمی تواند ممانعت کند، خاطرنشان کرد: چرا وزارتخانه های دیگر هم هستند!

کفاشیان درباره اینکه همیشه این گلایه از رسانه ها وجود دارد که ورزش بانوان را همراهی نمی کنند و حالا که رسانه ها همراه هستند به آنها چنین اجازه ای داده نمی شود، گفت: خب شما گوشی تلفن همراه خود را نیاورید. ممکن است در حال بازی خدایی نکرده یک نفر روسری اش بیفتد!

وی در مورد اینکه در بازی با روسیه رسانه ها یک عکس و فیلم از بازی منتشر نکردند و باید این اعتماد به رسانه ها باشد به کارمند فدراسیون فوتبال گفت: خب اجازه بدهید به سالن بروند، من هم که مشکلی ندارم.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال وقتی با این توضیح کارمند فدراسیون مواجه شد که خبرنگاران دو روز پیش هم با تلفن همراه خود وارد سالن شدند و مشکلی پیش نیامد و اکنون حراست وزارت ورزش مشکل ایجاد می کند، گفت: خب امروز چرا اجازه نمی دهند؟ چه می گویند؟

به گزارش تسنیم، نایب رئیس فدراسیون فوتبال پس از انجام این صحبت ها راهی سالن مسابقه شد، اما یک دقیقه بعد خارج شد و اعلام کرد: چون اعضای تیم اوکراین بدون حجاب هستند، برای تماشای بازی نمی مانم.

منبع: تسنیم

   #فدراسیون فوتبال #کفاشیان #اوکراین #علی کفاشیان #وزارت صنعت #فوتبال ایران #روسیه