تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن ایران و لوکوموتیو ازبکستانهفته ششم لیگ قهرمانان آسیا با دو بازی نماینده های ایران در روز سه شنبه پیگیری خواهد شد.

به گزراش ایسنا، هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا در حالی در روز سه شنبه با دیدار دو نماینده ایران پیگیری می شود که دو تیم ذوب آهن و تراکتورسازی شرایط متفاوتی را پشت سر می گذارند.

گروه A: تراکتورسازی ایران - الغرافه قطر، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه یادگار امام تبریز

بازی ششم شاگردان سائلام در حالی در خانه برگزار می شود که این دیدار حکم بازی تشریفاتی را برای نماینده ایران دارد. تراکتورسازی با سه شکست و دو تساوی و تنها یک گل زده، وداع زودهنگامی را با این مسابقات داشت و فردا (سه شنبه) باید برای اعاده حیثیت و انتقام باخت سنگین ۳ بر صفر دیدار رفت برابر مهدی طارمی و یارانش قرار بگیرد. البته تیم قطری نیز همراه با تراکتورسازی از این مسابقات کنار رفته و بازیکنان این تیم نیز انگیزه چندانی برای شکست تراکتورسازی ندارند.

در دیگر دیدار این گروه دو تیم الجزیره امارات و الاهلی عرستان برای تعیین صدرنشین گروه A این مسابقات برابر هم قرار خواهند گرفت. در این گروه الاهلی با ۱۱ امتیاز صدرنشین است و الجزیره و الغرافه به ترتیب با ۸ و ۵ امتیاز در رده های بعدی قرار دارند. تراکتورسازی نیز با ۲ امتیاز در قعر جدول گروه A قرار دارد.

گروه B: لوکوموتیو ازبکستان - ذوب آهن ایران، ساعت ۱۹، ورزشگاه لوکوموتیو استادیوم

در مهم ترین دیدار روز دوم لیگ قهرمانان آسیا و در منطقه غرب، ذوب آهن ایران مهمان لوکومتیو است. شاگردان قلعه نویی توانستند در پنج دیدار قبلی خود عملکرد نسبتا خوبی داشته باشند و کسب شش امتیاز در رده دوم گروه B قرار بگیرند. ذوب آهن در پنج بازی قبلی خود، دو پیروزی و سه شکست کسب کرده و با توجه به قانون بازی رو در رو بالاتر از حریف ازبکستانی اش، توانسته در جایگاه دوم قرار بگیرد.

شاگردان قلعه نویی برای صعود به مرحله بعد نیاز به پیروزی یا تساوی مقابل نماینده ازبسکتان دارند و در صورت شکست باید در همین مرحله گروهی با این مسابقات خداحافظی کنند. نماینده ایران در بازی رفت با دو گل مهمانش را شکست داد و تساوی در دیدار برگشت برابر لوکوموتیو می تواند ذوب آهن را با قانون بازی رو در رو راهی مرحله بعد کند.

دردیگر دیدار این گروه، تیم صدرنشین و صعود کرده الدحیل قطر میزبان الوحده امارات است که با سه امتیاز در قعر جدول گروه B قرار دارد. در این گروه، الدحیل با ۱۵ امتیاز به عنوان صدرنشین به دو بعد صعود کرده و ذوب آهن و لوکوموتیو با شش امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند. الوحده نیز با سه امتیاز در رده چهارم قرار دارد.

انتهای پیام

   #ذوب آهن #تراکتورسازی #لیگ قهرمانان آسیا #لیگ قهرمانان #الجزیره #امارات #مهدی طارمی #ورزشگاه یادگار امام #طارمی #ازبکستان

محتوای خبر «لوکوموتیو رانی ذوب آهن و بازی تشریفاتی تراکتورسازی» را در سایت «ایسنا» ببینید