تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
جلالی
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: برای مقابله با این بازی ها از اول تیم مان تجهیز نشده بود.

به گزارش ایسکانیوز، مجید جلالی در نشست خبری بعد از بازی تیمش با استقلال خوزستان گفت: به طور کلی ما برای مقابله با این بازی ها از اول تیم مان تجهیز نشد. در طول فصل نفت آبادان و سپیدرود 4 امتیاز از ما گرفتند. همچنین استقلال خوزستان که با این روش بازی 4 امتیاز از ما گرفت.

وی افزود: واقعیت این است که ما واقعا نمی توانیم مقابل تیم هایی که به این شکل و بی قاعده بازی می کنند بازی خوبی انجام دهیم. این روش بازی به نوعی یک بازی بی قاعده است که شاید باعث شود حریف به آنچه می خواهد برسد اما ما نمی توانیم تأثیرات خوبی در جریان بازی بگذاریم. امروز هم دیدید نتوانستیم کار خاصی کنیم و بابت نتیجه کسب شده متأسف هستم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره اخراج صادق بارانی هافبک تیمش در این دیدار عنوان کرد: در مورد تصمیم داور اظهار نظر نمی کنم چرا که متوجه نشدم صادق روی بازیکن حریف پا انداخت یا خیر اما کلا از رفتار بازیکن تیمم راضی نیستم و اگر اشتباه نکنم او برای سومین بار است که این مشکل را ایجاد می کند و واقعا از این بابت ناراحت هستم.

جلالی در رابطه با استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب تیمش تصریح کرد: ما همیشه این کار را انجام می دهیم. امروز ایوب خانزاده 18 ساله را به میدان فرستادیم اگر چه او را قبلا مقابل گسترش فولاد بازی دادیم. این سیاست کلی باشگاه پیکان است که جوانان خوبی برای آینده خود می سازد.

وی در واکنش به سوال یکی دیگر از خبرنگاران مبنی براینکه آیا از عملکرد تیم حریف و نحوه بازی استقلال خوزستان شاکی است؟ گفت: نه شاکی نیستم آنها روش بازی شان اینطور بود و ایراد از ما هست که توانایی مقابله با این روش بازی چنین تیم هایی را نداریم. حریف ما از این نوع نحوه بازی نتیجه می گیرد طبیعی است آن را ادامه می دهد اما ما واقعا نمی توانیم مقابل این روش بازی برخی تیم ها کاری ازپیش ببریم.دلیلش این است که سلاح لازم را نداریم.شما نگاه کنید حریفانی که با این روش بازی به میدان می روند در کجای جدول هستند و ما مقابل این تیم ها فقط در دو بازی رفت و برگشت یک امتیاز گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پایان راجع به اینکه تیمش با نتیجه کسب شده شانس کمتری را برای کسب سهمیه آسیا دارد گفت: ما براساس ظرفیت خودمان این نتایج را گرفتیم براساس بودجه ای که به باشگاه اختصاص داده شده و شاید این عالی ترین نتیجه ای بود که می شد در این فصل کسب کرد. اگرچه هنوز دو بازی دیگر باقیمانده و ما همه سعی و تلاشمان را می کنیم تا حداکثر امتیازات را کسب کرده و جایگاه مان را بهبود ببخشیم. همانطور که گفتم ما امتیازات زیادی مقابل تیم های انتهای جدولی از دست دادیم در کنار این موضوع هفته های اخیر هر مسابقه 4 تا 7 بازیکن اصلی مان را در ا ختیار نداریم و شاید اگر امروز مرتضی آقاخان و شاهین ثاقبی داشتیم شرایط فرق می کرد.

601

   #پیکان #خوزستان #استقلال خوزستان #استقلال #نشست خبری #گسترش فولاد #باشگاه پیکان #بازی استقلال #آبادان #سپیدرود

محتوای خبر «جلالی: با توجه به بودجه ای پیکان، نتایج عالی کسب کردیم» را در سایت «ایسکا نیوز» ببینید