تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

تیم بسکتبال بانوان نفت آبادان که قرار بود راهی رقابت های غرب آسیا شود، با دستور مدیران باشگاه از پای پرواز برگردانده شد و پس از معطلی حدود 12 ساعته در فرودگاه و خوابیدن در نمازخانه به امید رضایت دادن مدیران این باشگاه، به خانه برگشتند!

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس؛ بسکتبال بانوان در سال 96 پس از چهار دهه توانست مجوز حضور در میادین بین المللی را کسب کند. اتفاق بزرگی که پس از سال این اجازه را به آن ها داد تا با حجاب اسلامی در مسابقان بین المللی حاضر شوند. با این حال اینطور که به نظر می رسد، هنوز این بخش آن طور که باید و شاید جدی گرفته نمی شود و رفتارهایی که با آن می شود، به هیچ وجه شایسته نیست.

رفتاری شبیه به چیزی که روز گذشته افتاد. تیم نفت آبادان که قرار بود راهی رقابت های باشگاه های غرب آسیا، آن هم برای اولین بار شود، از فرودگاه و پای پرواز بازگردانده شد! اتفاق عجیبی که هنوز هم حرف و حدیث ها درباره اش ادامه دارد.

داستان از آن جا شروع شد که عصر دیروز (یکشنبه) و در حالی که همه منتظر سفر این تیم به اردن برای شرکت در رقابت های غرب آسیا بودند، خبر آمد که مدیران باشگاه نفت، پای پرواز این تیم تصمیم به عدم اعزام گرفته اند و دستور داده اند تا این تیم به اردن نرود!

پس از اعلام این خبر، مذاکرات و رایزنی ها از سوی فدراسیون آغاز شد و تلاش هایی صورت گرفت تا کاروان این تیم که از پرواز جا مانده بود، با پرواز دیگری به اردن برود. در تمام طول این چند ساعت و تا نزدیکی ها صبح امروز، بازیکنان و کادر فنی این تیم در فرودگاه معطل بودند و در نهایت هم به محل اقامتشان بازگشتند!

بازیکنان این تیم که صبح دیروز راهی تهران شده بودند، صبح امروز به اهواز برگشتند تا حضور 24 ساعته و معطلی شان در فرودگاه و خوابیدن در نمازخانه فرودگاه امام (س) بی فایده باشد.

01294578

البته شنیده می شود فدراسیون تلاش هایی را انجام می دهد که با تاخیر یک روزه رقابت ها، تیم نفت هم به این مسابقات برسد اما با توجه به تصمیمی که مدیران نفت گرفته اند، افتادن این اتفاق بعید به نظر می رسد.

در مجموع اختیار و تصمیم اعزام دختران نفت به طور کامل به مدیران نفت تعلق داشته اما سوال اینجاست که چرا فرصت حضور از یک نماینده ایران در این رقابت ها گرفته شد؟ اگر مدیران نفت مخالف این اعزام بودند، می توانستند پیش از این ها و ماه ها و هفته های پیش این موضوع را به فدراسیون اعزام کنند تا تیم دیگری جایگزین آن ها بشود.

برخی هم در رسانه های مجازی، مشکلات بین دو وزارتخانه نفت و ورزش را دلیل این ماجرا عنوان می کنند که البته مشخص نیست تا چه اندازه ریشه در واقعیت داشته باشد.

با جا ماندن نفتی ها از سفر به اردن، تیم کوشاسپهر سبلان، دیگر نماینده کشورمان که یکی از دو سهمیه را داشت، راهی اردن شد تا در این رقابت ها شرکت کند.


   #آبادان #کاروان #اهواز

محتوای خبر «ماجرای عجیب سرگردانی دختران بسکتبالیست در فرودگاه و خوابیدن در نمازخانه + عکس» را در سایت «قم پرس» ببینید