تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
روزنامه رسالت در سرمقاله خود نوشت:یک استاد دانشگاه که عالی ترین مدارج علمی را از دانشگاه های معتبر آمریکا در زمینه حقوق بین الملل و جامعه شناسی دارد، در معتبرترین دانشگاه های کشور تدریس می کند... پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : 370886_284.jpg

روزنامه رسالت در سرمقاله خود نوشت:یک استاد دانشگاه که عالی ترین مدارج علمی را از دانشگاه های معتبر آمریکا در زمینه حقوق بین الملل و جامعه شناسی دارد، در معتبرترین دانشگاه های کشور تدریس می کند. سر کلاس هم یک کلمه از خدا و قیامت و پیامبر و وحی و... نمی گوید، مبلّغ و مروّج لیبرالیسم و سکولاریسم هم هست، یک دفعه سر از یک سرویس جاسوسی در می آورد و سرّی ترین اسرار کشور در حوزه دفاعی را در اختیار دشمن قرار می دهد.

رئیس جمهور به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی حداقل باید در نشست جشنواره خوارزمی از چنین پدیده ای اظهار تأسف می کرد و به علم سکولار، علم غیر دینی یا به قول خودش ضد دینی و ضد مردمی لعنت می فرستاد. این استاد دانشگاه پس از رو شدن دستش در خیانت به ملت، خودکشی می کند، امری که در هیچ مذهب و دینی در جهان و هیچ مکتب مادی، مشروع و معقول نیست. رئیس جمهور به جای هشدار به دانشگاه ها در مورد اساتید دوتابعیتی و زیان علوم انسانی متکی بر تفکر مادی، می آید اسلامی شدن علوم انسانی را با عبارات موهن و غیر واقعی تخطئه می کند.

او به جای تشکر از هوشیاری نیروهای امنیتی در کشف و خنثی کردن این باند جاسوسی، در نشست جشنواره خوارزمی می گوید: «این حرف درستی نیست که ما به اساتید و پژوهشگران خود مشکوک باشیم.» اولاً کسی این حرف را نزده است، غالب اساتید دانشگاه های ما مسلمان و مردم دوست و علاقه مند به نظام هستند. ثانیاً در این مورد خاص، مشکوک نیستیم، یقین داریم این جماعت به اصطلاح استاد و پژوهشگر با اسناد غیر قابل انکار علیه ملت و مصالح ملی به عنوان یک شهروند آمریکایی، اسرائیلی و انگلیسی عمل می کردند. مردم امروز هزار مسئله محیط زیستی دارند؛ ریزگردها، آلودگی ها، خشک کردن تالاب ها و... برخی بزرگان علم غیر دینی در دانشگاه و دستگاه اجرایی محیط زیست به جای حل این مشکلات دنبال جاسوسی برای دشمن و لو دادن مقرهای موشکی و رصد تأسیسات هسته ای ما بودند.

   #رئیس جمهور #هشدار #روحانی #امنیت ملی #خودکشی


منبع خبر (انتخاب) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «روزنامه رسالت: روحانی باید بخاطر وجود استاد سکولار لیبرال دوتابعیتی جاسوس، ابراز تاسف می کرد / او باید به علم غیردینی لعنت می فرستاد» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.