تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

زمان ثبت نام متقاضیان شرکت در مراسم معنوی اعتکاف در بارگاه ملکوتی حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) اعلام شد.

، به نقل از آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم علیه السلام، زمان ثبت نام اولیه برای شرکت در مراسم اعتکاف از روز یکشنبه ۶ اسفندماه تا تکمیل ظرفیت (۳۰۰ نفر) تعیین شده است و با توجه به اینکه این ثبت نام صرفاً به صورت اینترنتی، بدون قرعه کشی و نهائی است، امکان ثبت نام حضوری نخواهد بود.

بر اساس این گزارش، متقاضیان شرکت در این مراسم معنوی می توانند در زمان تعیین شده به پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السّلام به نشانی www.abdulazim.com مراجعه و ثبت نام، و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۵۱۲۲۵۵۱۲ و ۵۱۲۲۵۵۴۰ تماس بگیرند.

مراسم اعتکاف ویژه برادران، همه ساله هم زمان با ایام البیض ماه رجب المرجب در مسجد جامع آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السّلام با برنامه های متنوع مذهبی و با حضور سخنرانان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السّلام برگزار می شود.

انتهای پیام

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای بازنشر می شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.


   #هشدار #مسجد جامع

محتوای خبر «ثبت نام متقاضیان شرکت در مراسم معنوی اعتکاف» را در سایت «هشدار نیوز» ببینید