تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
  • مصاحبه: آل سعود؛ مزدور آمریکا و اسرائیل برای کشتار در یمن
کارشناس مسائل بین المللی ترکیه گفت: رژیم آل سعود دست نشانده تام الاختیار آمریکا و اسراییل برای به خاک و خون کشیدن مردم یمن است.

به گزارش پارس تودی، «عباس کارا آغاچلی» استاد دانشگاه گیره سون ترکیه در گفتگو با رادیو ترکی استانبولی برون مرزی تاکید کرد: رژیم آل سعود از زمان تاسیس در چارچوب خواسته های آمریکا و اسراییل، به سرکوب حرکتهای مردمی و نقض حقوق بشر درمنطقه پرداخته است.

کارشناس ترک همچنین با اشاره به تلاش رژیم های آل سعود و آل خلیفه برای سرکوب انقلاب مردمی بحرین تصریح کرد: انقلاب بحرین که هفت سال از آن میگذرد حرکتی خودجوش و در چارچوب مقابله با قدرتهای امپریالیستی و زور گو بویژه آمریکاست.

استاد دانشگاه گیره سون ترکیه با ابراز تاسف از سکوت جوامع و سازمانهای بین المللی درقبال جنایات و بی عدالتیهای رژیم آل خلیفه ضد بحرینی ها تاکید کرد: ملت بحرین برای دفاع از انقلاب و حقوق انسانی خود تا آخرین نفس مقابله خواهد کرد.

همسویی فزاینده عربستان و رژیم صهیونیستی در پیگیری سیاست های ضد مقاومت در منطقه با هدف تضعیف مقاومت فلسطینیان و همکاری این دو رژیم در حمایت از تروریست ها در منطقه، ماهیت رژیم صهیونیستی و آل سعود را که خاستگاه تروریسم هستند، بیش ازپیش نمایان کرده است. 113/112

بیشتر بخوانید:

رژیم آل سعود به دنبال گسترش روابط با رژیم صهیونیستی

در هم کوبیده شدن پایگاه های نظامی رژیم آل سعود در پاسخ به ادامه تجاوزات این رژیم به یمن

   #ترکیه #بحرین #حقوق بشر #رادیو #تروریسم #اسرائیل

محتوای خبر «مصاحبه: آل سعود؛ مزدور آمریکا و اسرائیل برای کشتار در یمن» را در سایت «پارس تودی» ببینید