تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
شکست سنگین یاران قدوس مقابل آرسنال اوسترشوند در دیدار رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا در خانه مقابل آرسنال با نتیجه 3-0 شکست خورد. به گزارش فرتاک ورزشی،

برخلاف آنچه انتظار می رفت، یاران سامان قدوس نتوانستند در این دیدار مشکل خاصی برای آرسنالی ها ایجاد کردند و در نهایت شاگردان آرسن ونگر با یک پیروزی راحت، در آستانه صعود به مرحله بعد قرار گرفت.

بازی با برتری آرسنالی ها آغاز شد و در دقایق ابتدایی این تیم کاملا بر بازی مسلط بود و در دقیقه 8، دنی ولبک صاحب اولین موقعیت جدی بازی شد اما ضربه سر او از کنار دروازه به بیرون رفت.

برتری آرسنالی ها ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 13، ناچو مونرئال دروازه اوسترشوند را باز کرد. دفع ناقص دروازه اوسترشوند روی ضربه ایووبی، باعث شد تا توپ در مقابل دروازه در اختیار مونرئال قرار بگیرد و او هم با یک ضربه راحت، کار را تمام کرد.

فشار حملات توپچی ها بعد از این گل هم کاهش پیدا نکرد و بعد از اینکه دو موقعیت خطرناک روی دروازه میزبان ایجاد کردند، در دقیقه 24 به گل دوم رسیدند. روی یک حمله همه جانبه از بازیکنان آرسنال بود که توپ در یک رفت و برگشت به میخیتاریان رسید و ضربه او با برخورد به پاپاجیانوپولوس، مدافع اوسترشوند، وارد دروازه شد.

بعد از این گل تیم میزبان از لاک دفاعی خارج شد و دو موقعیت خوب روی دروازه آرسنال ایجاد کرد اما واکنش های خوب اوسپینا، مانع از رسیدن آنها به گل شد. در دقیقه 33، نوبت سامان قدوس بود که با یک حرکت خوب و پشت سر گذاشتن مایتلند نیلز، برای خود موقعیت ایجاد کند اما ضربه او را هم اوسپینا مهار کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول هر دو تیم موقعیت هایی روی دروازه هم ایجاد کردند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و این نیمه با برتری 2-0 آرسنال به پایان رسید.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

   #آرسنال #قدوس #سامان قدوس #کانال تلگرام #لیگ اروپا #تلگرام

محتوای خبر «شکست سنگین یاران قدوس مقابل آرسنال» را در سایت «فرتاک ورزشی» ببینید