تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
دستگیری
دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان گفت: تعداد ۹ نفر به اتهام اقدام علیه امنیت داخلی کشور، اغتشاشات دی ماه گذشته در کرمان بازداشت هستند.

به گزارش ایسکانیوز،دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت : در حال حاضر تعداد ۹ نفر به اتهام اقدام علیه امنیت داخلی کشور، اغتشاشاتدی ماه گذشته در کرمان بازداشت هستند.

این مقام قضائی با اعلام اینکه استان کرمان کمترین میزان دستگیری در اغتشاشات دی ماه گذشته را داشت، عنوان کرد: در خصوص کلیه متهمین اغتشاشات اخیر در دادسرای کرمان اتخاذ تصمیم شده است و برخی از متهمین با قرار مناسب آزاد و برای تعداد کمی از متهمین کیفرخواست صادر و پرونده به دادگاه ارسال و در حال حاضر فقط تعداد اندکی از متهمین در بازداشت به سر می برند. اتهام متهمین بازداشت شده در ناآرامی های دی ماه گذشته اقدام علیه امنیت داخلی کشور است.

سالاری بیان کرد: با توجه به اشراف خوب اطلاعاتی در سطح استان کرمان، با کلیه عواملی که درصدد ناامنی وتخریب امنیت مردم تلاش می کنند با قاطعیت و در کوتاهترین زمان ممکن با آنان برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.

دادستان کرمان در پایان عنوان کرد:جوانان بایستی با هوشیاری فریب وعده های دروغین دشمنان را نخورند و تحت تاثیر صحبت ها و مطالب القاء شده از سوی عناصر بیگانه قرار نگیرند.

  

محتوای خبر «بازداشت 9 نفر طی اغتشاشات ماه گذشته در کرمان» را در سایت «ایسکا نیوز» ببینید