تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
بازی اندروید بازی آیفون بازی موبایل
بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته چهارم بهمن 1396

در هفته چهارم بهمن ماه، نگاهی به بازی GeoStorm با موضوع زیست محیطی انداخته ایم و چهار بازی هیجان انگیز را معرفی کرده ایم.

در چهارمین هفته بهمن ماه، بازی Geostorm را معرفی کرده ایم که اقتباسی از یک فیلم سینمایی با همین نام است. در این بازی باید با هدایت شخصیت های مختلف، آنها را از شرایطی که در آن گیر افتاده اند، نجات دهید. این هفته همینطور بازی سرگرم کننده Dice Hunter: Quest of the Dicemancer را داریم که با المان های نقش آفرینی، محیطی فانتزی، اما جذاب را ارائه کرده است.

شما می توانید با ورود به بخش معرفی بازی موبایل، نگاهی به فهرستی از بهترین بازی های اندروید و آیفون بیندازید. زومجی به صورت ماهیانه در ابتدای ماه میلادی و شمسی، بهترین بازی های اندروید رایگان و پولی را معرفی می کند. اگر به دنبال تجربه بازی های جذابی در آخر هفته هستید، زومجی پنجشنبه هر هفته بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته را معرفی می کند که می توانید از تجربه آن ها لذت ببرید.

بازی Beyond Oasis Classic

Beyond Oasis Classic

معرفی بازی موبایل Deadheads

هرچند مدت ها از انتشار بازی Deadheads برای گوشی های موبایل می گذرد، اما هنوز هم این بازی ارزش چندساعت وقت گذاشتن را برای غرق شدن در نبردهای آنلاین دارد. یکی از ویژگی های بازی Deadheads بی شک گرافیک چشم نواز آن نسبت به سایر بازی های اندروید و iOS است. این بازی همینطور امکان نبرد با سایر بازیکنان در اقصی نقاط جهان را در کنار حالت های مختلف چندنفره از جمله Team Deathmatch ،Elimination ،Infected و Myhem می دهد که هر کدام در جایگاه خود جذاب هستند. یکی از مشکلاتی که عمدتا بازی های اول شخص تیراندازی در گوشی های موبایل روبه رو هستند، کنترل مشکل شخصیت با استفاده از کنترلر مجازی است. بازی Deadheads نیز با وجود مسائلی که در کنترل با آن مواجه است، گیم پلی جذابی دارد و در نتیجه به سرعت با نحوه ی کنترل شخصیت اصلی آشنا خواهید شد. با توجه به آنلاین بودن بازی، باید حتما از اینترنت مناسبی برای رقابت با سایر بازیکنان استفاده کنید. Deadheads اکنون به صورت رایگان در دسترس شما قرار دارد.

دانلود بازی اندروید Deadheads
معرفی بازی موبایل Dice Hunter: Quest of the Dicemancer

تاس ها را پرت کنید و شانس خود را برای تار و مار کردن دشمنان امتحان کنید. بازی Dice Hunter: Quest of the Dicemancer، محصولی تاکتیکال و البته مبتنی بر شانس است که در آن باید موجوداتی را اسیر کنید که به Land of Chance حمله کرده اند. با هربار افتادن تاس ها، مهارت های خاصی را به دست می آورید که باید با کمک آنها با دشمنان مقابله کنید؛ شمشیر، سپر یا آذررخش، از جمله ی مهارت هایی هستند که در طول بازی به آنها دسترسی خواهید داشت. از سوی دیگر اما، Dice Hunter شامل تاس های مختلفی می شود که هر کدام نماینده نیرویی قدرتمندی هستند. به همین دلیل می توانید به مرور با جمع کردن تاس هایی جدید، آنها را ارتقاء دهید و با استراتژی جدیدی وارد مبارزه شوید. بازی Dice Hunter: Quest of the Dicemancer همچنین در زمینه طراحی مراحل و دشمنان نیز تنوع زیادی دارد و قادر است تا بازیکنان را با تورنمنت های روزانه و سایر محتوایی که ارائه می دهد، درگیر خود کند. این بازی اکنون به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است.

دانلود بازی اندروید و آیفون Dice Hunter: Quest of the Dicemancer
معرفی بازی موبایل Geostorm

اواخر مهرماه با اکران فیلم علمی-تخیلی Geostorm ساخته دین دولین مصادف بود. در زمان اکران این فیلم بازی سرگرم کننده ای با همین نام برای گوشی های موبایل منتشر شد که در آن باید با هدایت چهار شخصیت مختلف، آنها را از بحرانی نجات می دادیم که به آن گرفتار شده بودند. داستان بازی Geostorm پیرامون بحران زیست محیطی ناشی از ساخت سفینه ای بین المللی به نام داچ بوی روایت می شود که با هدف جلوگیری از طوفان ها، سیل و خشکسالی، ساخته و به فضا فرستاده شده است. اما دستکاری انسان ها در محیط زیست، با فاجعه ای همراه می شود که جهان را درگیر خود می کند. هر یک از شخصیت هایی که در طول بازی با آنها آشنا می شوید در نقطه ای در جهان گرفتار طوفان های مرگبار شده اند. حرکت دادن پلتفرم ها، خاموش کردن فیوز برق، شکستن شیشه و حرکت مرحله به مرحله برای رهایی از بحرانی مرگبار، از جمله کارهایی است که در جئواستورم باید انجام دهید. بازی همینطور از لحاظ گرافیکی نیز زیبا طراحی شده است و شباهت زیادی به بازی های سری GO کمپانی اسکوئرانیکس دارد.

دانلود بازی اندروید، بازی آیفون یا بازی ویندوز موبایل زومجی مراجعه کنید.

   #اندروید #آیفون #بازی اندروید #ویندوز #فیلم سینمایی #تیراندازی #اینترنت

محتوای خبر «بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته چهارم بهمن 1396» را در سایت «زومجی» ببینید