تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
معرفی 1000طرح اشتغال کشاورزی برای دریافت تسهیلات به بانک ها

اقتصاد ایران: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: تعداد یک هزار و ۳۹ فقره طرح با اشتغالزایی یک هزار و ۸۲۱ نفر به بانک های عامل در زمینه های مختلف دامپروری، صنایع تبدیلی و تکمیلی و باغبانی و زراعت و غیره معرفی شده اند.

به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران از اردبیل، عدیل سروی بعد از ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال فراگیر بخش کشاورزی استان اردبیل اظهار داشت: تعداد یک هزار و 39 فقره طرح با اشتغالزایی یک هزار و 821 نفر به بانک های عامل در زمینه های مختلف دامپروری، صنایع تبدیلی و تکمیلی و باغبانی و زراعت و غیره معرفی شده اند.

وی تصریح کرد: میزان تسهیلاتی که در مجموع توسط بانک ها معرفی شده 117 میلیارد و 446 میلیون و 100 هزار تومان است که از این میزان 290 طرح با تعداد اشتغال 615 نفر به مبلغ 39 میلیارد تومان از طریق بانک های عامل عودت داده شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل افزود: 557 طرح با 927 نفر اشتغالزاییبا تسهیلات 61 میلیارد و 200 میلیون تومان در دست بررسی بوده و تعداد 24 طرح دیگر با اشتغال 46 نفر و با تسهیلات 3 میلیارد تومان به تصویب رسیده است.

سروی بیان کرد: پرداختی بانک های عامل تا این لحظه 59 طرح را شامل می شود که برای تعداد 89 نفر اشتغال ایجاد کرده و مبلغ تسهیلاتی که در اختیار متقاضیان قرار گرفته است پنج میلیارد و 500 میلیون تومان است و تلاش و جدیت بر این است تا بابررسی هر چه سرع تر طح ها و پروژه های ارائه شده زمینه معرفی آنها به بانک و دریفت تسهیلات را توسط این طررح ها فراهم کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: استان اردبیل ظرفیت های بسیار بالایی در حوزه کشاورزی دارد که با بهره برداری از این ظرفیت ها می توانیم زمینه توسعه و عمران هر چه بیشتر استان را فراهم آوریم که پرداخت تسهیلات در حوزه اشتغال فراگیر می تواند زمینه ساز استفاده هر چه بهتر از این ظرفیت ها شود.

   #اشتغال #اردبیل #جهاد کشاورزی #اقتصاد ایران

محتوای خبر «معرفی 1000طرح اشتغال کشاورزی برای دریافت تسهیلات به بانک ها» را در سایت «اکو نیوز» ببینید