تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
کریستیانو رونالدو - نیمار

کریستیانو رونالدو - نیمار

اختصاصی | رفتار خوب تماشاگران و بازیکنان رئال مادرید با نیمار ستاره سابق بارسلونا نشان داد که این بازیکن بیش از پیش به در های ورودی سانتیاگو برنابئو نزدیک شده است.

به گزارش ورزش 11، دیشب در یکی از جذاب ترین بازی های لیگ قهرمانان اروپا دو تیم پر ستاره رئال مادرید و پاری سن ژرمن در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 3_1 به نفع کهکشانی ها به پایان رسید تا تیم زیدان برای هت تریک در قهرمانی اروپا گام بزرگی بردارد.

اما سوا از بازی و نتیجه ای که حاصل شد نوع رفتار ها در مادرید با نیمار ستاره سابق بارسلونا و حال حاضر PSG مورد توجه رسانه های دنیا گرفت. این ستاره برزیلی که پس از ترک بارسلون به سوژه اصلی خبری دنیا تبدیل شده بارها از علاقه اش به کریستیانو رونالدو و رئال مادرید پرده برداشته تا نشان دهد که برای پیوستن به این تیم مشکلی ندارد.

کریستاینو رونالدو و نیمار هم در حین بازی در نوع خود جالب بود تا نشان دهد حتی CR7 هم از وجود همچیمن بازیکنی در تیمشان استقبال می کند.
کریستیانو رونالدو- نیمار
کریستیانو رونالدو- نیمار

قطعا هدف اصلی نیمار در چند سال اخیر کسب نخستین توپ طلا است و به همین خاطر هم بود که او از بارسلونا جدا شد و به تیمی پیوست که قهرمانی در لیگ و جام حذفی داخلی برایش مثل آب خوردن بود، نیمار در پاریس برای رسیدن به آرزوی خود(توپ طلا) فقط یک لیگ قهرمانان اروپا لازم دارد که حالا دور از دسترس تر از همیشه به نظر می رسد، شاید اگر رئال مادرید این فصل هم بتواند قهرمانی اروپا را کسب کند نیمار فصل بعد پیراهن کهکشانی ها را بر تن کند.

نیمارنیمار

   #نیمار #رئال مادرید #بارسلونا #رونالدو #کریستیانو رونالدو #لیگ قهرمانان #لیگ قهرمانان اروپا #جام حذفی #پاری سن ژرمن #پاریس

محتوای خبر «دیشب همه از حضور نیمار در مادرید استقبال کردند!» را در سایت «ورزش یازده» ببینید