تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
شرکت های فرانسوی به تولیدکنندگان ایرانی آموزش میدهند شرکت های فرانسوی به تولیدکنندگان ایرانی آموزش میدهند

«جک موج» در حاشیه دومین و آخرین روز از پنجمین همایش بین المللی صنعت خودروی ایران افزود: ایرانی ها نیز برای ارتقای سطح کیفی تولیدات و قطعه سازی خود، همچنین کسب دانش و فناوری های جدید به همکاری خارجی نیاز دارند و به همین دلیل ما نیز در همایش تهران حضور یافته ایم.

«موج» ادامه داد: سال ۲۰۱۶ وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران سفری به فرانسه داشت و مذاکره های خوبی به انجام رسید که از جمله در هفت مورد توافق هایی انجام شد و نخستین آن درخصوص مباحث آموزشی بود.

وی افزود: براساس این توافق، مقرر شد سازمان مدیریت صنعتی ایران و دانشگاه «ایکم» فرانسه برای انجام این آموزش ها همکاری های مشترک داشته باشند.

رئیس انجمن قطعه سازان فرانسه اضافه کرد: همچنین با برخی اعضای این انجمن از جمله شرکت «اسنسی» توافق هایی برای ارائه آموزش و انتقال دانش مدیریت به قطعه سازان ایرانی انجام گرفته است.

وی با اشاره به وجود بازار بزرگ ۴۰۰ میلیون نفری در اطراف ایران، تصریح کرد: قطعه سازان ایرانی باید آماده صادرات محصولات و تولیدات خود باشند و ما نیز دانش فنی و فناوری را به آنان منتقل می کنیم و قطعه سازان باید بتوانند بازارهای هدف خود را پیدا کنند.

   #فرانسه #تجارت ایران

محتوای خبر «شرکت های فرانسوی به تولیدکنندگان ایرانی آموزش میدهند» را در سایت «فرتاک نیوز» ببینید