تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

کلیپی طنز از تفریح بازیکنان رئال مادرید پس از شکست دادن پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا تقدیم شما همراهان عزیز پارس فوتبال می شود .

دریافت فیلم
 • خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

  دیدارهای رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب پیگیری شد که در مهمترین بازی رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو برابر پاری سن ژرمن قرار گرفت. این بازی با پیروزی سه بر یک مادرید به پایان رسید.

  در این دیدار که به میزبانی رئال مادرید برگزار شد، شاگردان زیدان در حالی که با یک گل از حریف عقب بودند، ۳ بر یک به برتری رسیدند و گام بلندی برای صعود به جمع هشت تیم برتر برداشتند.

  دقیقه ۳۳ و در حالی که رئال تیم برتر میدان بود،این پاریسی ها بودند که به گل رسیدند. روی ارسال عالی امباپه از سمت راست بود که توپ با دخالت نیمار به آدریان رابیو رسید و او هم با یک ضربه غیرقابل مهار، دروازه رئال را باز کرد.

  بعد از این گل رئال جلو کشید و فرصت هایی را به روی دروازه پاریسی ها ایجاد کرد، تا اینکه دقیقه ۴۵ خطای لو سلسو روی تونی کروس، باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. کریس رونالدو پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه محکم کار را تمام کرد تا نیمه اول با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.
  در نیمه دوم علی رغم برتری رئال، پاریسی ها چندین بار تا آستانه باز کردن دروازه رئال پیش رفتند اما در رسیدن به گل ناکام ماندند.دقیقه ۸۳ رئال مادرید روی یک غافلگیری به گل رسید. روی ارسال آسنسیو به دهانه دروازه پی اس جی بود که با دفع ناقص آرئولا، توپ به کریس رونالدو برخورد کرد و وارد دروازه شد تا رئال ۲-۱ پیش بیفتد.

  سه دقیقه بعد گل سوم را هم به ثمر رساند،این بار هم این آسنسیو بود که با پاس خوب، برای مارسلو موقعیت گلزنی ایجاد کرد و او هم با یک شوت دیدنی، اختلاف را به دو گل افزایش داد.

  در ادامه نیز اتفاق خاصی به روی دروازه ها نیافتاد و بازی با همان نتیجه ۳ بر یک به پایان رسید.


  خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

  در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

   #رئال مادرید #لیگ قهرمانان اروپا #پاری سن ژرمن #لیگ قهرمانان #رونالدو #نیمار #فوتبال ایران

محتوای خبر «طنز ؛ شیوه جالب خوشگذرانی ستاره های رئال مادرید پس از بردن تیم پاریسی !» را در سایت «پارس فوتبال» ببینید